Archive for 27 ביוני 2013

וידאו עבור אתר: דחיסה ואיכות

לעתים קרובות אנו שומעים מדברים על חשיבות bitrate מפורסם, אבל מה bitrate? Bitrate קובע את כמות פיסות מידע אשר יכיל שלנו הפקת וידאו בשניה. שאתה תוהה האם זה כרוך? מרמז כי גדול bitrate, איכות גבוהה יותר יהיה קובץ שנוצר, אך באותו הזמן, גדול גם גודלו. לאחר מכן, מה bitrate יצטרך לבחור? בחר bitrate המרבי שניתן, תמיד נושאת לזכור את המגבלות של תמיכה היעד שבו הוא להיות משחק הייצור שלנו. לדוגמה, לדעת כי הקיבולת של תקליטור DVD רגיל (DVD-5) של 4.7 Gb, אם אנחנו רוצים לאחסן סרט של, אומרים, 90 דקות, אנחנו אף פעם לא יתגבר bitrate 8.7 Mbps, מאחר שלא לייצר לנו קובץ של ממדים גבוהים יכולת של הדיסק אופטיים. בדרך כלל, נוטים לבחור bitrates עד 5 Mbps עבור DVD הפקות. ולעבור מה נוגע לנו כאן, bitrate מה? מתאים? Bitrate של אתר וידאו יקבע אותו: ראשית, הרזולוציה של הייצור, כלומר את מספר הפיקסלים של כל מסגרת הווידאו.

רזולוציה גבוהה יותר ידרוש יותר פיסות מידע עבור כל תמונה, כל שניה, להשפיע גם את מהירות השידור של סיביות של ה-ISP של הצופה. בידיעה כי כעת אנו מציעים מהירויות שידור נתונים Mbps 6, זה לא הגיוני כדי ליצור קובץ ניתן לראות באמצעות האינטרנט, עם bitrate 8 Mbps, השרת המארח קיבולת משלו. לדוגמה, YouTube, באתר האינטרנט של הפניה עבור שיתוף וידאו, יש משלה פלאש ממיר מיושמת המגביל הרבה bitrate עבור כל קובץ מועלה לשרת באופן אוטומטי. בעיה נוספת: באמת מחפשים וידאו באיכות high-definition אינטרנט? חשוב לא לבלבל את המונח בחדות גבוהה (HD) עם איכות גבוהה (HQ) אשר מתחיל לפעול ברשת. חדרים קוואה הסינוס של התנאים עבורם הווידאו פורסם באתר ניתן לראות ב- high definition, הם כדלקמן: יש צורך כי נוצר קובץ וידאו ברזולוציה של מסגרת של 1920 × 1080 פיקסלים, הוא גם הצורך עבור לצופה יש צג מסוגל להתרבות רזולוציה של 1920 × 1080 פיקסלים, יתר על כן, הצופה חייב להיות צוות המסוגלת לעבד את אמצעי האחסון של נתונים מתוך קובץ וידאו בהבחנה גבוהה, ללא אובדן של מסגרות, גם הם מומלצים bitrates של בין 7 ל 10 Mbps עבור קידוד של קטעי וידאו באיכות high-definition, דמויות השגה בקושי עם חיבורי אינטרנט בסיסי הנוכחי. אם אחת מהפעולות אלה המקומית ארבעה נכשלת, אין לומר כי אנו רואים וידאו בהבחנה גבוהה, למרות וידאו באיכות גבוהה, אשר הוא מונח כללי יותר. מה הם ו איזה תפקיד לשחק את רכיבי codec של וידאו? באירופה, כל שניה של סרט, מכיל 25 מסגרות, ואם אנחנו מדברים על דעה בהבחנה רגילה, כל עדיין, כל שניה של סרט, מכיל יותר מ- 400.

000 פיקסלים. הכנת מספרים ארבע אנו מבינים, ללא דחיסה, מעטים כי המחשבים המסוגלת לעבד קבצי וידאו. רכיבי Codec (codec) מגדירים סטנדרטים או מפרט אודות כיצד אתה צריך להמשיך לדחיסת נתונים דיגיטליים, עיצוב או היעד של כל תמיכה בסביבת ייצור. כל וידאו דיגיטלי נוצר עבור ההפצה שלה קודד באמצעות רכיב codec מסוים של דחיסה. בהתאם להיקף ההפצה של האודיו, המפיק שלה ישתמשו רכיב codec וידאו זה או אחר. עבור אתר סרטונים לרוב מקודדים וידאו פלאש (עם סיומת Flv) או בתבנית h.264. גירסאות נוכחיות של פלאש ה-On2VP6 codec לדחיסת וידאו ושימוש בפורמט h.264 מבוססת על תקן Mpeg-4. בקיצור, איך נוכל להתאים את האיזון בין איכות דחיסה כדי להשיג את האיזון המושלם? זוהי שאלת מיליון דולר. קשה מאוד לקבוע, באמצעות מרשם, המצוות אשר חייב לעמוד כל וידאו עבור האינטרנט, אשר יבטיחו באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, שכן כל פרויקט יש כמה דרישות טכניות מסוים. לסיכום אני ציינה: בעבודה מאז תחילת שרשרת הייצור (ירי), לרזולוציה הגבוהה ביותר האפשריים (HDV תבניות). לכן, אנו נמצאים תמיד בזמן להפחית גודלי מסגרות, שבו ייחשב המתאים. חשבנו גם הצופה הפוטנציאלי של הווידאו של כל אחד מלקוחותינו, מי הוא מה צפוי להיות גישה לאינטרנט, מהירויות השידור שלה, וכמובן, מה הקיבולת והמהירות של השרת שיארח כל וידאו. (+ 34) 93 722 75 84 com

למכור חשמל

האם תהית אי פעם מה שנדרש כדי להיות "הטוב";? outcompete כולם הם מנסה לעשות את מה שהוא עושה, כדי להימנע לנחש בדיוק מה זה עושה את זה הרבה יותר טוב? אם אתה אי פעם בבעלות על-ידי אתר אינטרנט מסחרי לפני, אתה יודע מיהם האנשים האלה: הם אלה שמוכרים אותו מוצר, אך כי 200,000 $ בשנה לעשות זאת. יש להם מדרג גבוה יותר במנועי החיפוש, עדרי מבקרים נאמנים, רשימת דיוור עם 500,000 מנויים. בתור מנהל האתר, שני הדברים המפרידים אותם על פי ti: זמן וכסף. מי שעשה את חווית רכישה של שעה, הקמת עסק, קידום אתר אינטרנט, או שאתה לשכור צוות מקצועי אשר מכפילה את הזמן שלך על-ידי ביצוע משימות אלה. הכסף גם מפריד אותך מהם.

אתה יכול לקנות מוצרים ואנגארד, השכרת Elancers, רכישת טפסים משתלם יותר פרסומות. כמו המוכר eBay, הדברים הם מאוד שונים. אין צורך לבנות אתר אינטרנט של 25,000 עמודים עם תוכן ייחודי וקידום בקצות הארץ עבור רק עבור מנועי החיפוש ישימו לב. יש רק מנוע חיפוש אתה צריך לדאוג, eBay, מיליוני קונים חיפוש מנועי לשימוש יומי מטרה אחת: לקנות. EBay מקבל 1.5 מיליון צפיות בחודש.

בתור מוכר, יש לך גישה אליו בלי "בנייה" שום דבר. כל שעליך לעשות את ההתקנה חנות, לשלם תשלום סמלי עבור שלו "המשפט" של התנועה עוגה. כדי להפוך דברים אפילו יותר טוב, אינך צריך צוות של מדענים עובדים מסביב לשעון כדי לקבל בעמוד הראשון של רישומים. כאשר פומבית לסגור, יהיה בעמוד הראשון כמו כולם. EBay מציב שווה עם המתחרים שלו. גם אם אתה עשיר ומנוסה, יכול outcompete אותם דרך הבנה של שוק יחיד של שני משתמש טוב יותר מאשר אותם… כלומר כל מה שנדרש כדי להיות "גיבור למכור חשמל", גם אם אתה אפס במועד זה. נכתב על-ידי האל Isaías, מחבר "כיצד הרווח ב- eBay בשבעה ימים בלי לבזבז אגורה". לזמן מוגבל אתה יכול לקבל עותק pre-publication של ספרו של רבע אחוריים מחיר הפרסום!

טיפול טבעי עבור הרזיה

כאן יגיד לך איך לעקוב אחר ההנחיות מסוימים כדי להשיג הצלחה בטיפול אובדן משקל ישנם טיפולים רבים כדי לרדת במשקל, בהחלט ניסית לבצע כל אחד מהם, אך ללא הצלחה, כאן אנו מדברים כמה קוים מנחים זכרו כך נוכל להשיג את התוצאה הרצויה. כמות עצומה של טיפולים דרוש קורבן גבוהה מאוד, כגון העברת רעב או עודף פעילות גופנית, זוהי טעות רצינית מאוד כי אנו עושים רבות כדי למצוא את הדרך המהירה ביותר לרדת במשקל, קיימים חריגים, כמו לדוגמה שומן משרפה אבל אנחנו כבר בשלב מאוחר יותר כדי לבצע טיפול אובדן משקל כוללת את המטרה שלנועליו להיות רב תחומי, יש לנו לעקוב אחר קבוצה של כללים כך לדבר, רציני האוכל הראשון רגיל, מה מאוזנת ובריאה, הנקה בסגנון לאן להתאים אותו לעצמו, משלו לסגנון החיים חיבה, כי לא לתקציב. הם חייבים להיות פשוט, ניתן להתגבר הטוב והאיכותי ביותר. עצה נוספת היא להגדיל את הפעילות הגופנית, הוא יסוד בהליך זה מאז היא מגדילה את הוצאות האנרגיה, מפחיתה את מחלות הקשורות עם משקל, כדי לעשות אותו יעיל צריך להיות נשלט, חלקה בהדרגה להגביר את הקצב שלו. אנו ממשיכים עם הסמים, הם רק צריך לעשות בהן שימוש לזמן קצר, שכן הם לא עזרו לשינוי הרגלי אכילה בדרך כלל יש להם תופעות לוואי. לבסוף, והכי חשוב לעשות una· השינוי באורח החיים, כדי ליצור הרגלים שעשויים להיות אטרקטיביים לנו לזכור לנו היתרונות לבריאות שלנו, אנו חייבים לשנות הרגלי הבישול ושל התזונה שלנו. לסיכום שחשוב להבין כי לכל אדם יש הרגלים שונים, לכן עליך לדעת כיצד לבחור טיפול לבוא, מוצרים טבעיים לרדת במשקל, דיאטות אוכל, או כפי שאמרתי לפני הטיפול השומן התנור הבוער הוא ספר מאוד להשלים איפה אתה מלמד לאבד את אותם קילוגרמים מיותרים של mas, שהוא 100% יעיל יש הערות נהדר באינטרנט של טיפול זה, הספר נכתב על-ידי מומחים. הנה הקישור לספר "שריפת שומן": בריאות ורווחה עבור כל!

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved