Archive for 16 בספטמבר 2012

יופי טבעי: היתרונות של טיפוח העור הוליסטית

מהי איזופתיה הטיפול העור? זהו משטר מזהה העור הוא לא שרק את השכבה החיצונית ביותר של הגוף גם הוא השתקפות של המצב הפנימי של הגוף שלך. אלא יותר פשוט לטפל בתסמינים של פני השטח, כמו קמטים, עור צהבהב, אקנה, יבש, והתאמת וכדומה, טיפוח העור הוליסטית נועד לטפל בבעיות הבסיס כדי להמריץ ולרענן את כל הגוף. כתוצאה, לא רק כדי לראות את אספקט משופרת, גם מרגיש עם יותר אנרגיה, בהירות מנטלית פיזית בטופס. תרופות מרשם לעומת. לפעמים אפשרויות טיפול הוליסטי של טיפוח העור הם הוליסטית מוניטין שליליים mainstreamers המעדיפים היססו לרשום תרופות עבור התנאי של כמעט כל מי הם. הבעיה היא מבודדת, לא לקחו בחשבון האפקטים תיבת drugs מרשם רפואי, קבוע ביותר.

ייתכן חזקה תחושה בסמים בעל-פה, כגון אקנה Accutane השפעת הפחתת excess השמן מן העור פני שטח ולהפחית את האקנה, אבל רק על הכבד. זריקות Botox ניתן למלא את העור, להפחתת קמטים, אבל ההשפעות הן זמניות, safeness של ההליך מוטלת בספק. האם כעת מה אם הוא ידע כי סלמון לאכול 10 פעמים בשבוע לא רק היתה העור, מילוי קמטים, אך גם להפוך שיער בהיר יותר, לצמצם כתמים, להתנפח לשפר את המערכת חיסול? האם עדיין אף אתה עבורו מחט של Botox, או אם ברצונך להתחיל להפוך את חלק של הדיאטה לשבוע לתכנן סלמון? ואם אומר לכם יבש העור לצחצח בכל בוקר לפני קפיצה במקלחת עלול להמריץ את מערכת הדם איטית, הם להגביר את האנרגיה שלך, לשפר את המערכת החיסונית, לשחרר את הגוף מרעלים, לרוקן את הראש ואת העור? האם ברצונך להמשיך לקחת מסוכן עבור אנטיביוטיקה אקנה שלך כאשר פשוט ניתוק הרגליים והזרועות עם ספוג ירק היתה דרסטי לשפר את העור? (ידע לך כי נטילת אנטיביוטיקה ניתן באמת לזרוק את כל המערכת שליטה, אשר הורגת את הטוב חיידקים החיוניים לעיכול בסופו של דבר לחסום חיסול להתערערות העור?) בהחלט, תרופות מסוימות הם הניסים של המודרנית, המציע תרופה לאנשים אחרת לכישלון לסבל. אבל באופן זה היום, age, תרופות שנקבע כך יתר על המידה (לעתים קרובות טיפול תרופתי לא נכון) טוב להיזהר לפני נפתחות כל הזמן כדור אחר. רופאים רבים במערב לא יודעים הרבה אודות אפשרויות טיפול טבעי או חלופות פתרונות לבעיות נפוצות של העור. הוא גם בתוך זכויותיך מחקר המטופל לדון עם הרופא או עור שלך אם רצונך בכך. טיפוח עור טבעי בניסיון שלהם לשפר את מצב העור, הוא מתחיל להתבונן פנימה.

אל תגביל את עצמך לחשוב על כיצד אתם חושבים איך אתה מרגיש. האם אתה עצבני? עמוסה, כועס, מדוכא, הדגיש? אם כן, טיפולים טופיקליות לבד לעשות את הטריק. יש תרגיל, לשתות הרבה מים, הצמחייה היבשה של העור גם לקבל עיסוי רגיל דרך לאגור, התנועה של חיזוק ושיפור המצב הנפשי שלך. כיצד אנו רואים השתקפות של מה שקורה בפנים, הכוללת שלנו הפיזי והן שלנו בריאות רגשית.? שים לב הדיאטה שלך היבט מוזנח של החיים שלנו הזמן המודרני, גיל. ודא כי הם אוכלים מזונות להיזון על העור, לא מזון הפועלים כנגד גופך. למנוע עודף סוכר, קמח לבן, המוצרים המעובדים, שגורמים להופעת דלקת מסוכן. אוכל זבל הם פגועי גדול. להגביל את צריכת בשר, אשר למעשה רוט בתוך המעי שלך, במקום זאת, בחר את שפע של ירקות, פירות לסייע לך לסחוף קולון שלך כדי לשפר את הקליטה של החומרים המזינים ולהגדיל את רמות האנרגיה שלך. מנות של דג שומני, כגון סלמון, לתת את גופך שומנים חיוניים עבור תפקודם. כפי שאתם אוכלים, נסה פשוטה זו זמן יעיל מאוד עצה: המצב אוכל טוב. לא רק מספר פעמים המצב, לבלוע. מצד שני, ללעוס, לפחות תריסר פעמים בכל צד של הפה. רובנו הם לפרק לא לרכיבים מספיק אוכל לחלקים קטנים, זה להמיט אסון על העיכול שלנו, מניעת הספיגה של הגוף בעזרת החומרים המזינים. ייתכן שתופתע לגלות כי שינוי זה פשוט יש השפעה ניכרת על הרגשתך והמראה של העור. להעניק גישה הוליסטית הגון כדי לנסות אם נעשה שימוש פתרונות מהירים, מתכונים קלים, ייתכן שיהיה קשה לקבל הרעיון כי שינויים פשוטים לכאורה, כמו הקודמים, בשילוב עם וטיפולים טופיקליות תוספי ויטמין, עשויה להיות השפעה רבה על הבריאות שלך, מצב העור שלך. אבל רק לתת להם סיכוי, ייתכן שתופתע על-ידי אופן במהירות אשר הוא הפך את הגוף שלך. הגוף האנושי הוא גמיש ומהיר להפליא להגיב על שינויים positivosveras הבדיקה במראה שלך! אודות: הטיפול העור-1.com הוא שלך מראה בריא יותר, הצעיר של דלת הכניסה של העור. בקר באתר שלנו ללא תשלום

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved