Archive for 25 בפברואר 2014

בחיפוש אחר ידע ייתן לך אנרגיה

מה אתה מעוניין? לכולנו יש תשוקה משהו. אז מה התשוקה שלך? אתה פעיל המחפשים מידע על התשוקה שלך? ידע, ידע לספק נכון, יגדיל את כוחה. במאה הזאת, יש ביקוש הולך וגדל של מומחים בתחומים מרובים. הכל נהיה יותר ויותר במיוחד. תן לי לתת לך דוגמא. במפנה המאה ה-19, כל מה שאתה צריך לעשות כדי להיות מונה הולך טוב עם מספרים ולבצע צורה כלשהי של אימון עם רואי חשבון אחרים. מאוחר יותר, הכשרה רשמית נדרש. זה היה קורס מיוחד הנקרא תעודה בה עד בעיות ספציפיות של תריסר כתביו.

במידה רבה יותר מאשר טכנולוגיה, מימון, חשבונאות ומיסוי הפך מורכב יותר, נושאים יותר נאלצו לבצע, כעת סביב וסוקרה. התעודה הוחלף על ידי כותרת. רואי חשבון ייתכן מתמחים ספר חשבונות כללי, ניהול חשבונאות, כספים וחשבונאות אחרים בתחומים ספציפיים. מעסיקים לשלם הרבה יותר עבור וכישוריו הספציפיים ומיומנויות ההופכים אותו לעבודה באופן כללי. אז, האם אתה מחפש ידע בתחום שלך? אתה מעדכן של הפלטפורמה שלה של ידע על בסיס קבוע? אם לא, קרוב לוודאי שהוא נוסע לאחור.

משמעות הדבר היא כי אתה אפשרות במהירות עקפה אחרים הם אימוץ טכנולוגיות חדשות, לספוג ידע מתלווה לכך. כדי להצליח היום, לך מתמחים שוק נישה. תן לי לשאול אותך שאלה. נניח שיצרת מוצר חדש ומרגש. האם ברצונך פטנט להגן על זכויותיהם. האם אתה הולך גיל של עורך דין או אם ברצונך לחפש עורך דין בפטנטים? נניח כי אתם זקוקים לשיקום הברך. האם שאתה שואל רופא רגיל לביצוע הניתוח או רוצים חפשו מנתח המתמחה בסוג זה של ניתוחים re-constructiva? האם המנתח הטוב ביותר, הנכון?? דוגמה אחת נוספת. אם בבעלות רכב ניסן, אתה מעדיף להיות מכונאי מומחה בניסן? או להפקיד את התיקון של סדנה מכנית הכללי שלו הוא מלא משאבות הישנים רעועים. לבסוף, אל תלך שולל לחשוב כי אין צורך להמשך הלמידה. לכולנו יש ללמוד על בסיס מתמשך. כדי להפיק את המרב, אנחנו צריכים לדעת יותר. זה לא בהכרח צריך לעשות יותר, אבל זה גם עוזר. כמה אנשים יש כמה שנים של ניסיון, חזור על הניסיון של עשרים שנה, אז אני חושב שיש להם ניסיון של עשרים שנים. שגוי. כי עדיין יש לך רק שתי שנות ניסיון אשר החוזרות עשר פעמים. יש הבדל גדול. מה אתה עושה כדי להיות מומחה? אודות המחבר: גארי סימפסון הוא מחברם של ספרים שמונה המכסים מגוון רחב של נושאים כגון הערכה עצמית, את הטיעון, הביטחון האישי, מימון ועוד. המאמרים שלו מופיעים ב- web. כתובת של דוא ל גרי הוא מכן לחץ כאן כדי לעבור אל אתר האינטרנט בו תוכל לקבל "Zenspirational המחשבות שלך", בנוסף עותק חינם ומיידי של שלהם לשבחים, משנה חיים e-book "כוח הבחירה".

נקמה של הקונדור

של אנשים שכל מה הדבר כלפי הקהילה, כבישים, בניינים, ארמונות, מקדשים, אף אחד לא סבל לא רעב, לא גר ברחובות. ילדים הוכנו על פי אנשים צעירים באמנות הציד, חקלאות, נשים גברים עבד לצד, הייתה חברה צודקת, מסודר, שבו כל חבריה, חבריה תרמו המדינה, עם נדיבות, משום הרווחה הנפוץ היה החשש של הסרגלים שלהם. העמים המנוצח היו קשורים למצב החקלאי, הוא נתן להם זרעים, בעלי חיים, מזון, נשים כדי להמשיך את חייהם ללא בעיות. בום זה בא לידי ביטוי שלה ארמונות רבים כדי לאורכה ולרוחבה של הטריטוריה שלו, מעוטרות זהב, בכל מקום. צ'יפס שלהם לבש זהב, מקדשים שלהם היו אלילים זהב טהור, מוגש להתאחד בקהילה פולחן אמא אדמה, האלים היו ממוזלים, אבל יום אחד חיי שאנשים אוהבים של צדק ושוויון, הופסקה לפתע. ישויות דמוניות, גברים חצי, חצי בעלי חיים הגיעו והרסו אותו כל, אלפי נשים היו נאנסה, אלפי אזרחים נהרגו, משתעבד, שדדו שלה מקדשים, ארמונות, הרס את החקלאי שלה, הביא למוות, עבדות, המדינה היא מריחה של דם, מי הנהרות שלה היו צבוע אדום. קונדור בוכה הגולן רואה שלו של אנשים מתים על ידי החרב, מקל, במדורות, העולם הסתיימה עבור אחיו ובוכה שלה הגיע לגן עדן לקבץ נדבות נקמה…עבור אנשים שלה…ענישה לגנבים כדי לו המדכאים ובכך שלב זמן, גיל הפך מאות שנים…עד שיום אחד, אנשים שנבדקו והרסו להגיע אחיו יד חופש, אך הוא מעולם לא טענה העם מקורי, צפה בסרטון זה אלא בבוז, מונח לכוד בין ההרים, בשייט, באותו מקום בו מאות שנים לפני הוריהם היו האחים נהרג, לרצח עם דם של אנשים אשר היו ביער הגשם של האמזונס מעולם לא היו או נגע על ידי מפלצותכי הפולש היה פחדן, פרשי הסכנות של יער האמזונס. הם באו פעמים המודרני והאנשים המקורי שראה מוות לאלפי ילדים, נאלץ מאמינים שקר אלוהים, אלוהים תמונה ודמיון של הפולשים שטני, והכהנים חמדן, הומוסקסואליות, הגולן לשחק לך לראות צדק אלוהי האלוהים הזוהר שלו.

-שלום Warmi, שאתה עושה כאן? אני שואל את החבר שלו Cusi. -מבט מעבר לעמק שמתחתיו, האם אתה רואה אותו? -נראה נמלים נואש, הם לא שני יחידים. רן והילדים בשם ההורים והחברים שלו, ואמר:-אמא, מראה מעבר למטה .read יש שני יחידים נואש, הם הליכה לאיבוד .read מעבר ואן. המקומיים התאספו מספר 12 לצפייה, ממרומי למטיילים איבד בעמק שמתחת. פרצופים נחושת, Sandhill אפים, גבות עבות, הלחי נשים וגברים גדולים היו מכוסים ביטוי של שנאה, בעוד הם צפו, כמו שני זרים, עם תרמילים הליכה disoriented, נואש, כמו מנסה למצוא פלט.

לפתע בצד השני של העמק, הופיעו כמה שועלים פראי, הם רצו לעבר זרים, הם הקיפו אותם. רעב, חיות עם תלויים לשונות, לימד חטים שלהם לידים, מבוהלת הביט אל החיות, מנסה להעביר תצוגה שבו להימלט…אחד רץ אותו יותר ממה שהוא יכול ועשה השני בכיוון ההפוך. שועלים רק נרדף אחד מהם, הנער ורצתי בזעקות, לבקש עזרה, מבוהלת, ש-jauriilla אחריו. האיש הצעיר רצו לעבר הגולן, הישג לראות בראש קבוצה של הילידים עם הילדים שלהם וביקש עזרה אני צועק:-עזור לי, סקורו, aaaaaaaaahhhhhhhhh .ayudadme צווחה, בעוד המקומיים הביט impassively, שועלים הגיע אותו. הנער הסתכל שונה בעיניים suppliants לראש הגבעה שבו המקומיים צופים הכל. שועלים קצת בכל מקום גוף צעיר, מבוהלת, צורח בהתבוננו כפי שהם devoraban אותו בהופעות, החיות. כבר על הרצפה להרים את היד עם כתובת המקומיים ואמר שונה:-לעזור לי .ayudadme.אבל אף אחד לא זז אצבע כדי לעזור לך. המקומיים התבוננה תרו המחזה הנורא לגמרי. הם ראו כחיות בעמק, הם קרע לו זרועות כזרם, רגליים, voracious, נושכת אותו בכל מקום.צרחות של אימה, כאב בכי כפי בהצעה הוא פרידה החיים הדרך הגרוע נשמעו בעמק… כאשר שועלים devoraban גופתו של הנער לבן, שוכב בשלולית ענק של דם, פתאום השמש הפך זוהרת יותר לו הופיע קונדור ענק, מלכותי דאייה באוויר, טס מעל הסצנה טראגי של אימה ומוות. המקומיים ראו את השמש נעליים עוד לפני נוכחות גרידא של הציפור השחורה של כנפיים עצומות, נפל על ברכיו, אסטרו הטבע hinojos והתפללו, שליח שלו. עד 150 מטר טרף גופו המרוסק. הגופה כי שהה, פניו היו ביטוי של אימה זאבים שתה דם שלה, ו כאילו הם כיבדו הקונדור, retreated פועל לאורך נקיק קונדור El poso אבן מעל הגבעה צוקים מלכותי, אשר נראה רציני בקרוב מאוד שלו המקומיים קיוסק נלקחו מהידיים, לטעון את הילדים שלהם ויצאתי משם בכיוון ההפוך, כותרת לכפרים שלהם… Cusi, שאל את אימו:-אמא, כי לא עזרו הצעיר? מכיוון שאנחנו לא לשמור אותו? -כי יש לנו חמלה על אלו אשר לא היה אותו עם בנו ובתו האבות שלנו. ולפעמים נמשכת ושנאה להחיות בגלל הטעויות של אנשים אשר לא מגיע לחיות חיים .but אז לומר המפעלים של אלוהים לטחון לאט הטחינה .but. לחייך, להיות מאושר, ואת לא לעודד לשנאה גזעית, כי החיים מסופק והם לא חינם, לא אנחנו ולא בני ארצנו שלנו סובלים לא נעימים כפי חוויה זו. נכון?

החשיבות של ניהול על-ידי ערכים

אשר דבר בספק, דבר ידוע. משאבי אנוש של הארגון משחקת תפקיד חשוב לקראת השגת מטרות, מטרות מוגדרות, ואתה רוצה להשיג. שכן לאחר מכן, היה זה מזכיר לנו, אנשי עסקים מובילים מבינות כי באמת הצלחה, מושגת רק חברות כאשר כל אלה מעורבים: הבעלים, העובדים, הלקוחות, הקהילה, גם להישג זה, צ'אבס נואה, מזכיר לנו כי בדיוק כמו כל אדם יש ערך והופכת אותם אוניברסלית, ולארגונים ליצור קריטריונים שבה הוקרן הישר אל הדרך לעבודה, להזדהות עם הסביבה. הוא גם עושה את אותם אוניברסלי על ידי יועברו לכל מי ליצירתה, ומתייחסים אליו. ערכים ארגוניים מסווגים עם בסיס שלו מטרה ומעורבות של כל אדם. לאחר מכן, מי נקראים הסופי ערכים מאחר שהם מוקרן ההתחייבויות אסטרטגי רוצה מי להגיע את החברה באמצעות בעיקריה פילוסופית וניתן למצוא: שליחות, חזון, יעדים. בנוסף, הם מפרטים אלה שבה עובדים של חברה מחויבים מנחה את התנהגותם ואת מאמציהם על מנת אסטרטגיות ארגוניות, אלה יש כבר כינה אותם ערכים משותפים, כגון: דייקנות, אחיזה, התמדה, מודיעין, כנות, עבודת צוות, ועוד. הערכים של הארגון ולכן הם ההיבטים החשובים ביותר שיש לשקול כדי לווסת את ההתנהגות החברתית של יישוב בו עובדים למלא את ההתחייבויות של החברה.

להיחשב, ניהול על-ידי הערכים מתאר כיצד לעסקים מכל הסוגים ניתן להשיג רמה חדשה של הצלחה ארגונית על-ידי אימות כנגד מטרה משותפת קבוצת ערכים המדגישים את האיכות של שירות לקוחות זמין ואת איכות החיים לרשות העובד. ניהול על-ידי ערכי מספק מתודולוגיה ברורה להגדרת ואת יישום אלה וערכים כדי להשיג את מטרות הארגון, קיבוץ, ברמת הצוות, ברמת הפרט. אומר לנו טורו גבריאלה, כי בעת יצירת תרבות המבוססת על ערכים הוא חיפוש הקיבולת עבור הישרדות של החברה בטווח הארוך על בסיס ערכים חזקה ומתמשכת תרבות החדשנות. בימוי: ערכים, מורכב באימוץ המוסרי, פילוסופיית ניהול עסקים בקנה אחד עם כל קו מחשבה ברורה. חיפוש חברי הארגון העסקי ולהירתם ולפעול בצורה מתואמת ואחידה לגבי הפילוסופיה העסקית. בעת יצירת תרבות המבוססת על ערכי חיפוש הקיבולת עבור הישרדות של החברה בטווח הארוך על בסיס ערכים חזקה ומתמשכת תרבות החדשנות. בהחלט, מרמז על הכיוון של ערכים: ליצור לכידות פנימית גדולה יותר כאשר המחויבות היא גורם מפתח. צור תמונה חיצוני טוב יותר, בזכות קשרים בהתבסס על בטחון בטווח הארוך.

להקל על המעבר בין דורות של הפקודה מאז דרכים לפעול, התקדמות משותפים. הגדל את האתיקה בכל רמות החברה לצמצם הפסדים ישר מעשים, גניבה או הונאה. להקל על הגיוס, הודות פרופילים שהוגדרו בעבר.שרשרת של אמין ולפתח מנהיגות מחויבות הפילוסופיה של החברה. צ'אבס גם הוסיף לנו שאנו רואים, הפילוסופיה של ניהול על-ידי הערכים לזהות שלוש פעולות החיים: אל) היוזמה של היישום שלה מתעוררת עם הבעלים של החברה או הפקודה גבוהה ממנה, מי צריך לשקף ולקבוע מה אתה רוצה לעשות להתעלות ולהגיע את האידיאלים ולכן הגדרת הערכים שלהם, זו המערכה הראשונה נקרא לבצע. (ב) צריך להיות ניתוח לגבי איך שהוא מתייחס כולם איך היא החלת הערכים המוגדרים שלהם כיצד (ברמת אישיים ועסקיים) משותפת אידיאלים שונים, מעשה השני זה נקרא להתחבר. ג) ואז sensitize את המציאות של המטרות שלה, יש צורך לסדר מחדש או לשנות גישות שלהם כדי לפתור את מה באמת חשוב, משמעותי עבור אותו ואת מי המקיפים אותו, זו המערכה השלישית נקראת שילוב. אל לנו לשכוח, כמצוין, כי ניהול על-ידי ערכים באופן כללי, ינסו לשפר את איכות החיים של הארגון והן אנשים באמצעות מימוש של אמון, אחריות ומחויבות. לכן צריך כל ארגון עם שאיפות ההצטיינות הבין, סיכמו את הערכים והרעיונות המהווים את ביצועי המנוע של החברה. ערך תכונה המוקמים הוא לא רק את האמונה או הרשעה, אך גם תרגום שלו לתוך הדפוסים של התנהגות הארגון יש זכות לדרוש את חבריה. ערכים נוצרים על פי התרבות של הארגון, ולכן, הם הסכימו על-ידי ההנהלה הבכירה. הם גם לאכיפה, נלקחים בחשבון הערכה ופיתוח של צוות המשלב את הארגון. גם להיות נוכחים בתוך הטווח של נושא זה, אשר מייצגים הנחיות או הפניה לייצור ההתנהגות הרצויה, לפצות את החלטות של הארגון, תוך proactivacion לדידו, טפסים הקיבולת בפועל של יישום של ערכים אלה תוצאות באמצעות פעולות בטון של חברי הארגון תרבות ארגונית חדשה המגמה של ניהול משאבים לקראת התחרותיות. לפתח תרבות ארגונית אמיתית, יש צורך כי ההנהלה הבכירה לפתח הפילוסופיה הכללית המנחה את הביצועים של כל אחד מחברי הארגון. לכן, ארגונים מוצלחים הם אלו מסוגלים לזהות ולפתח את הערכים שלהם מבוסס על היכולת שלה ליצור ערך באמצעות יצירת הביטוי וידע. בהחלט מוסיף צ'אבס נח, כי ניהול על-ידי הערכים מסייע מנהלי התנהגויות המתאימות כדי להשיג את ההתחייבויות אסטרטגי. אם נעשה כראוי, יביא תוצאות אפקטיביות כגון: כדי) ההשתתפות של כל חברי להפוך את הארגון. (b) טובה יותר עבודת, משולב, שמטרתן הגשמת ההתחייבויות. (ג) להחזיק אחד גדול עצמית של סולם הערכים של הפרט החברה. (ד) מוטיבציה גדול יותר כך עובדים מיועדים לתוצאות אפקטיביות. (ה) שיש משתפי שלמדת, זוהו עם התמונה ואת הפילוסופיה של החברה. לבסוף, זכרו את החשיבות של הערכים בחברה: ערכים חשובים מאוד עבור חברה כי הם הם העיקריים נהיגה כוחות של איך אנחנו עושים את העבודה שלנו. הם מאפשרים למקם תרבות עסקים. תבניות סמן לקבלת החלטות. הם מציעים עצירות המרבי של תאימות בהמטרות המוצהר שלהם. הם לקדם שינוי החשיבה. הם למנוע הכשלים ביישום אסטרטגיות בתוך החברה. לך להשיג מחזור נמוך של העובדים. הימנעות מהתנגשויות בין העובדים.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved