Archive for 25 בדצמבר 2015

אסטרטגיות לפיתוח הון אינטלקטואלי.

כפי שציינתי במאמרי הקודם, תוך פיתוח של הון אינטלקטואלי לא צריך את כל החברה. הזדמנויות טובות עבור עבודה אינטלקטואלית – היא כאשר קצין גירוי החומר עבודה אינטלקטואלית אינו מעוניין, הוא כבר הרוויח מספיק כדי לא לחשוב כל הזמן על כסף, כאשר העובד מקבל הנאה מתהליך ההתפתחות של האינטליגנציה שלהם, מה שהופך את תרומתו לפיתוח ההון האינטלקטואלי של ארגונים, קבלת ולהגדיל את הידע שלך ויצירת רווחים נוספים לחברה. בעת כתיבת תוכנית עסקית וניתוח פיננסי לעתים קרובות מתברר כי השכר של העובדים הפרויקט אינו מושפע, וההבנה הלא השפעת הפרויקט כלל, גורמים אחרים כגון אספקת מוצרים, אספקת המוצר, פשוט, מיסים וכו ', כך מתברר, במקום להגדיל את השכר ולצמצם עלויות, קל יותר להפחית שכר. בנסיבות כאלה, עבודה עובדי כפיים ועובדי ידע ליצור רעיונות חדשים בנסיבות כאלה לא יכול. עכשיו בחזרה את התיאוריה.

הון רוחני הארגון מחולק לשלושה סוגים – הון מבני, הון אנושי הצרכן. כדי לנהל ולפתח את ההון האינטלקטואלי הדרוש כדי לנתח ביסודיות את נוכחותם של המשאבים האינטלקטואליים בארגון, ולאחר מכן לבנות אסטרטגיה לפיתוח הון אינטלקטואלי. הון מבני – היכולת של הארגון למבנה עצמו אינטלקטואל הון, הון אינטלקטואלי לשלם נכסים בלתי מוחשיים. ההון האנושי – עובדי הידע עצמם, הניסיון שלהם, חינוך, וזה מה מקבל המעסיק בסיכום המבצעת של עובדיה, אבל לא משתמש הפיתוח. הון לקוחות – הוא ארגון מכירות, עבודה עם הלקוח. ניתוח מפורט של המשאבים האינטלקטואליים של הארגון, מנהיגות מגיע להבין לאן המשאבים האינטלקטואליים הולכים לאיבוד, שם נגנב, בו ניתן להימנע, בכל עבודה זה דורש השקעות נוספות ועלויות, אבל חברה חדשנית לעבוד אחרת פשוט לא יכול.

הנהלת נוסף של הארגון חייבת לפתח אסטרטגיה הפיתוח של הארגון הון אינטלקטואלי, להגדיל את הערך שלו. מאפיין נוח למדי הערך של ההון האינטלקטואלי – הוא העלות שלה, הון אינטלקטואלי שווה ככל האפשר לקבל כסף על זה כרגע. לדוגמה, כאשר להערכת שווי של מכירות, שיווק אופל למעשה חרג את הערך של הנכסים המוחשיים שלה, זה לא פרמיה ספקולטיבי, כלומר מחיר של הון אינטלקטואלי. ישנן שבע אסטרטגיות לפיתוח הון אינטלקטואלי בארגונים, היא האינטראקציה בין כל ההון עצמם, השישי – האינטראקציה של כל שלושת בבירות יחד. כך, למשל, את האינטראקציה הון אנושי והון הלקוח, את הידע של העובדים להשפיע על המכירה של תקשורת זו, אנשי קשר, לפתח יחסים חיוביים בין לקוחות ועובדים. מערכת היחסים הון מבניים בארגון אדם יש את היתרון שלא לסמוך על ניסיון של עובד מה שאין לו תחליף, המאפשר, בכל עת להחליף אותו עם כל חבר צוות אחרים מבלי לאבד ידע. תקופה בנאים דבר אחד ויחיד של העבר וליצור ידע חדש בזמן ישיבה על ברכיו כדי להיות כמעט בלתי אפשרי בתנאים הנוכחיים. לכן, העמותה היא המשאבים האינטלקטואליים ויצירת יחיד הידע של הקבוצה, אשר דוחף את הארגון קדימה בהתפתחותה. מהו הון אינטלקטואלי פיתוח אסטרטגיה לבחור, יש צורך לנתח בכל מקרה, בהתאם לסוג הפיתוח עצמו המשאבים האינטלקטואליים וגורמים רבים אחרים, אבל להתחיל לפתח אסטרטגיה למעשה להתחיל, אפילו עם טעויות בהתחלה, אבל זה הוא פיתוח של קניין רוחני שיביא בגמר תוצאה של המיוחל תזרימי המזומנים.

פיקוח על השירות

תחנת – מקום של תיקון ותחזוקה של הסוסים שלנו. פיקוח על השירות מאפשר לפקח על הבנייה בתוך המקום והאזור סביבו. התקנה של מערכת ממספר סיבות: חשבונאות הלקוחות, בקרת תהליך התיקון, שליטה על רווח SRT מכניקה לשלוט פעולה, הנה כמה טיפים שיעזרו להתקין את הציוד: – גישה למתחם שלם של SRT חייב להיבדק על ידי מצלמות, תור חניה – הרכב כניסה הכניסה ללקוחות, השטח חייב לתקן את המצלמה – כל אזור לתקן, להרים, בור, איזון ציוד, ניקיון מתלה כלים מזרק, מדחס, וכו ' חייב ליפול בתוך השדה של מצלמות מעקב הכולל – משרדו של המהנדס הראשי, מנהל צריך להסתכל על מצלמות אבטחה – מתרחש תחת תחזוקה ואספקה ​​של מצלמות תיקון לתיקון המכונית – להגדיר את המצלמה במחסן, שטח אחסון עבור חלקי חילוף, ציוד, הממוקם ישירות בחדר אינו זמין לזרים, משרדו של מנהל מהנדס, או קופסה סגורה. מערכת המבוססת על כרטיס לכידת וידאו (PC) או DVR-טייפ, פלט התמונה לצג או טלוויזיה. הן מצלמות ברזולוציה גבוהה צבע יום / לילה, הרחוב על perimert (ונדאל) בחצרים המקומי (הכיפה). אני מקווה עצתו עזר קרא את המאמר שלי, תודה!.

פתיחת חנות

פתיחת חנות סלון חדש, מרכז קניות – הוא תמיד אירוע, במיוחד בשבילך. תהיה זו טעות לא למשוך תשומת לב פעולה זו של הקונים. זה יאפשר לצרכן את המידע השלם ביותר על אתם, מוצרים ושירותים, בסופו של דבר להיות הלקוחות שלך. אחרי הכל, כפי שקורה בדרך כלל: פתיחת החנות ביום שני. השלט החדש הראשון שהבחין המקומיים ללכת למען בתוך העניין.

Oznakamlivayutsya עם המינוח של הסחורות והשירותים, במחירים, פנים המקומי – כל זה הרושם הסובייקטיבי הראשון. חדשות נוספות על מתפשטת בהדרגה, תוך כדי הוספה ביקורות של אנשים כבר היו בחנות עשויים הפכו לקוחותיו. חיוביות או שליליות אלו ביקורות וחוות דעת – שאלה למאמר אחר. אבל המהות של דוגמה היא כי החנות הוא איטי, כמעט מאפס, מושך את הצרכן. זה ייקח פעם, בעוד נוצר זרם קבוע של קונים העסק יהיה רווחי לבעלים. זה יהיה הרבה יותר טוב אם בחנות היה מסוגל מיד למשוך את תשומת לבם של הקונים.

כדי לעשות זאת, יש מספיק ארסנל, אשר בטוח שיש מפלט. ראשית, הקונים המעוניינים יכולים לפני פתיחת החנות, בעוד יש חלל פנים. ניתן לעשות זאת על קיר של בניין או את החלונות למקום פוסטר עם מרכזי מידע. אפשרות רע יהיה הודעה ממספר "בקרוב!" כי זה אינו נושא את המידע הספציפי ומעורפל למדי. האפשרות הטובה ביותר תהיה "סלון יופי פותח מאי 1!" או "הנה מרכז הספורט יהיה ". תושבים מקומיים שעברו, לזכור את המידע מפתח, כמו גם הזדמנות לדבר על האירוע הקרוב לחברים שלך. האם קרוב לגילוי פרסום מוגזם לא לאחסן את כל האמצעים העומדים לרשותו. האם להתחיל עם חוברות ועלונים זיכוי שניתן ביד ברחוב, vkidyvat בתוך תיבות הדואר של תושבי הבניינים הסמוכים (יכול להיות משא ומתן עם הדוור), להדביק את המודעות בכניסות. אם התחלת עסק גלובלי, אתה צריך להשתמש בשירותים של הרדיו והטלוויזיה, ומיקום אותם שומר מסך הפרסום או וידאו. מופץ על ידי פרסום על גבי שלטי חוצות, ברכבת התחתית, מעבורות וציבוריים תחבורה. נכון, זה יחייב הוצאות כספיות גדולות. מספק גדול פרסום הזדמנויות הנושא עיתונים ומגזינים,. ישנם פתרונות רבים, ההגבלה יהיה רק ​​את סכום הכסף שאתה מוכן להשקיע. עכשיו שיטות די טוב הוא ארגון של אירועים ורעיונות ככל עבור קונים פוטנציאליים בפתיחת החנות. וזה כדי לארגן את האירוע – זה תלוי במפרט של הטובין המוצע שירותים. אם אתה פותח חנות בגדים נוער – אתה יכול לארגן תצוגה של האוספים, הלבשה תחתונה – הופעה דוגמניות, חנות לילדים – להפוך את פסטיבל ילדים אמיתי עם המון מתנות, ולתת הר קטן של ממתקים, תחרויות, ליצנים ומוסיקה. כמובן, זה יחייב הוצאה כספית גדולה, אבל התהודה של פתיחת יהיה הקונים אירוע גדול ובלתי נשכח. שקול בפירוט רב יותר הרעיון ולהפוך אותו המקורי, תסייע PR-החברה. קישוט אירוע כדורי – כלי אוניברסלי אשר לייפות את המראה של החנות ולהוסיף רעיונות. קלות קבלת מגוון של צבעים לצייר ייחודי אדם של תשומת לב, אפילו מרחוק. קל מאוד למצוא חברות המתמחות בכך. בימים הראשונים לאחר הפתיחה אתה יכול לתת מספר מוגבל של כרטיסי הנחה, המזכה להנחה. אדם יהיה לחזור! כל הנחות, מבצעים, מכירות, הנחות, החרימו במינסק, בלארוס

קבלת היתר מגורים בצ

המאמר עוסק בסוגיית שחרור משירות צבאי, אזרחי רוסיה. יש נציגות מסוימת של האזרחים שיש להם אישור שהייה רישום הקישור בצ'כיה עם שחרורו לגיטימי אפשרי הילד מלשרת הצבא בבית. כן, זה זמין. אזרחים רבים כבר השתמשו בו ולהמשיך לעשות טוב עבור ילדיהם. במאמרים שלנו על העלייה הרפובליקה הצ'כית כוסמין כפי בפירוט יכולים לעצב ולהעביר לישיבת קבע בצ'כיה הוא לא רק אזרח רוסי אזרחי המדינה בכל חבר העמים.

על אישור חוק איחוד משפחות מגורים מאפשר לך לארגן את ילדיהם והוריהם. יצוין, כי האפשרות הטובה ביותר כאשר אתה מבצע תאריך כאשר הילד לא נמצא רישום הצבאית של מגוריו הפדרציה הרוסית לא הייתה מראש הוועדה הצבאית. במציאות, את העיצוב של אשרת שהייה בצ'כיה עבור הילד שלך באמת אליו כדי להשלים את ביצוע בן שמונה עשרה שנה או לאחר תקופת הגיוס ל 27 שנים. לילדים מכוסה על ידי החוק של איחוד משפחות. במילים פשוטות את קיומה של ויזה לטווח ארוך עם מגורים היתר אחת האפשרויות: 1.rabochaya ויזה, ויזה 2.predprinimatelskaya 3.

ויזה עסקית יזמית באמצעות ישות לפתוח בצ'כיה מאפשר ההורה (ים) להרכיב חבילת מסמכים להגשת לשגרירות של הרפובליקה הצ'כית, להגיש מסמכים לשגרירות אחד ההורים ללא נוכחות הילד יכול אם הילד נמצא תחת 15 שנים מלאות. בחינת מסמכים בשגרירות הצ'כית על המשטרה החוץ בצ'כיה אצל ילדים מהירה יותר מבוגרים, וזאת בשל היעדר נהלי סקירה על אזרח זר שלא השיג 15 שנים לנוכחות של עבירות מנהליים או פליליים. ילד יכול לקבל היתר מגורים בצ'כיה רק אם ההורה (ים) של רב ויזה עם אפשרות לחיות ולעבוד בצ'כיה. המסמכים הדרושים להגשת לשגרירות של הרפובליקה הצ'כית בקרב ילדים הם: 1. תעודת לידה (גיליון אמא) 2. אישי דרכון או דרכון ההורים, שם הילד רשום 3. הצהרה מההורה אחראי (cheshne proglashene) על אחריות במונחים כלכליים וחברתיים, בעת מגוריו של הילד בצ'כיה. 4. פרופיל מדגם של צ'כיה שגרירות 5. בנק תעודה על זמינות ההורה כספים לחשבון אישי 6. חוזה השכירות של החנות בצ'כיה, שם הוא יהיה רשום, ועל חיי הילד. 7. טופס רישום (לכתוב) של קדסטר הנדל"ן בצ'כיה דיור 8. החוזה השנתי של הביטוח של הילד בתוך חברת הביטוח הצ'כית. כל המסמכים חייבים להיות מתורגמים מתורגמן בית המשפט הצ'כי השפה צ'כיה נוטריון הצ'כית נוטריוני. דמי הקונסולרית שגרירות הרפובליקה הצ'כית לבדיקת מסמכים על הנפקת ויזה ארוכת להישאר ללא ילדים מותר. בחינת המסמכים ממוצע של 60 ימים לאחר קבלת הילד לטווח ארוך ויזה יכול לבוא צ'כיה להתחיל ללמוד במוסד רוסית או צ'כית. עד שישה ילדים ניתן לארגן בגן או רוסית או צ'כית. לאחר שחצו את הגבול הצ'כי, רישום אחת עם המשטרה לזרים קשר אחד שגרירויות רוסיה הממוקם בשטחה של צ'כיה. שאלה על הגדרה אחת של ילדכם בשגרירות הרוסית ניתן לפתור באופן עצמאי. לאחר הנחת שיא הילד לא יכול להיות נקרא החובה הצבאי ברוסיה, אלא אם כמובן אתה תהיה תושב בצ'כיה, ולא יהיה רשום תחת כתובת הרוסית. הצ'כית הצבא לא מוכן לקבל את השירות של אזרחים זרים אשר אין להם מקום מגורים קבוע היתר מגורים (תושבות קבע) בצ'כיה. שירות בצ'כיה לאזרחיה או כשיר לכהן אזרחים זרים הוא נדבק מלא ששולמו על ידי המדינה. עיצוב של דרכון עבור הילד, חיים צ'כיה, יכול רק להתמודד עם השגרירות הרוסית. עבור ילדים החיים במדינות חבר העמים האחרות, יש גם אפשרות, אלא אם כמובן זה לא עולה בקנה אחד עם החוקים הפנימיים של המדינה בה הילד נולד. אחד במאמרים הבאים יוקדש כולו הליך הרישום של הילד נולד בצ'כיה, יתוארו שירותי בריאות נשים הרות לבין תינוקות, נשים הרות מערכת הביטוח ילדים שנולדו, מענקים חברתי חד פעמיות וחודשיים לילדים. בעוד המכונה הצבאית הרוסית היא בדיוק כמו המדינה עצמה לא ללמוד לטפל, לחשוב, לשמר ולהגן על ילדיהם את ההזדמנות הטובה ביותר עבור התפתחות שלווה צאצאים בעתיד משלה של שלווה קשה להעלות על הדעת. אל תפחדו לשאול שאלות שאתה מקבל תשובות ייעוץ משפטי.

הרלוונטיות של אימון עסקי

בתוך התוכנית לתואר שני המתמחה ניהול איכות ופריון של בוגר פנים רבתי של אוניברסיטת ולנסיה. ונצואלה, התוכנית להכרה למצוינות חינוכית שלה עבור אמריקה הלטינית במועצת חינוכית ומצוינות , ניתנה דגש רב על התפקיד שמילאו לדעת איך להתמודד עם היסודות, אימון כלים עסקיים הוריש המבצעת כל המעורבים שילוב קבוצות מלוכדת מוטיבציה גבוהה, שבו חבריה זוהה, הודה איכויות שלו, המיומנויות proporcionándosele את האמון של עובד כלפי מטרות. בקורס התנהגות ארגונית מדגישה את ההיקף, השלכות, יתרונות המתעוררות כאשר אחד עושה שימוש אימון עסקי, במיוחד במצבים סוערים חברות ונצואלה כיום לבלות כתוצאה של חוסר ודאות פוליטית, חברתית וכלכלית זה גורם לך לראות המשתתף, את הרוב בקביעת עמדות במבצע של העסק, את החשיבות של לטפל כראוי לדעת מה מביא אימון עסקי עבור פרודוקטיביות, רווחי חברות אישית. לקחת בחשבון את הסביבה העסקית ואת צוות האימון ידועה תהליך אינטראקטיבי ושקוף לפיו מאמן או מאמן ואת האדם או הקבוצה מעורבים בתהליך מחפשים את הדרך היעילה ביותר כדי להשיג את המטרות תוך שימוש במשאבים שלהם מיומנויות. ויקיפדיה מביא על הנושא כי אימון עסקי היא דיסציפלינה חדשה בהשראת המאמן הספורט הגדולים הוא הביא לסביבה ארגונית כדרך לפיתוח מיומנויות גבוהות לייצר מזנק נהדר ללמוד מנהלים בכירים. מקור אחד של אימון עסקי נקרא המאמן האונטולוגי, אשר מקורותיה של תיאוריות פילוסופיות של מרטין היידגר פותחה תחילה על ידי ורנר ארהרד ואחריו פרננדו פלורס ורפאל Echeverria עסקים אימון הוא שיחה, דיאלוג ההפריה בין המאמן לבין המתאמן, לפיה המאמן מבקש לפתוח חדש אפשרויות לחשיבה פעולה המתאמן. השיחה הזאת מתחילה מפעילה במצבים ספציפיים לגבי בפני המתאמן. המאמן עוזר המתאמן כדי לגבש כהלכה את שאלות המפתח מול המצב ולהציע ורהוט הבעיה כל כך חזק. זהו השלב הראשון של האימון השלב השני של האימון חוקרת על פרדיגמות ומודלים מנטליים להוביל את המתאמן להעלות את הפתרון בדרך מסוימת. בשלב זה המאמן שאלות המודל הסבר של המציאות של המתאמן, כדי לאמת את זה. זהו בשלב זה שבו פתרון חדשני מתרחשת כאשר לחקירה את המודל הסבר. אזור זה הוא פיתוח של יכולת רפלקטיבית חשוב. השלב השלישי הוא עיצוב של הפתרון החדש, כאן המתאמן חייב עיצוב חדש שיחות שיובילו ליצירת התנאים הדרושים עבור ההצעה החדשה קורים. ויקיפדיה נותנת לנו בנושא כי לא יכול להיות מוזנח כפי שהוא מספק אימון עסקי, כמו זה, חברות רבות החלו להציג את מערכות האימון כאסטרטגיה התחרותיות העולמי. בעולם העסקי של היום רק חברות מחויבים לחדש הם אלה שיכולים להישאר תחרותיים בשוק של היום. סופרים כמו קן בלאנצ 'רד, Argynies Cris, פרד קופמן, רפאל Echeverria, ג' ון ויטמור, ג 'וזף ל שווה הנוצרית מננדז תרמו את הספרים הראשונים של אימון עסקי או אימון, מספקת בסיס ערך להתפתחות של אימון עסקי. ג 'רי וו Gilley נתנאל קנה אומרים: אנחנו צריכים לייצר פרדיגמות חדשות כדי לעזור ליצור ארגון מנצח שכולל: â € ¢ שיפור של תפיסה חדשה של התפתחות אנושית. â € ¢ יצירת ההעברה של אסטרטגיות למידה. â € ¢ שימוש מקצוע ההתפתחות האנושית כיועצים פנימיים אחראי על מערכות ניהול ביצועים. â € ¢ עידוד יחסי העובד על ידי יצירת יחס של בעלי â € ¢ השתמש מנהלים כמו המאמנים ביצועים. â € ¢ יצירה של הערכה עצמית של עובדים וקבוצות. â € ¢ זיהוי אסטרטגיות התגמולים שמניעים עובדים כדי לשפר את המחויבות שלהם להשיג תוצאות ספציפיות, החשיבות של היקף של אימון עסקי שלא ניתן להתעלם ממנו, כפי שניתן להסיק מן ההצהרה, וכן אישרה מחדש על ידי ויקטור Dezerega, בעת הדגש כי השימוש הגובר של האימון העסקי המונח או אימון עסקי, מנהלים או כוח ניהולי המשקף את הלמידה של יעד זה היא גם רכישת תחרות אסטרטגית בסביבה שלנו. למעשה, מנהלים רבים מתקדמים uninitiated בז 'רגון של משמעת זו, מתעניינים יותר ויותר לדעת, המשמעות שלהם התועלת והחשיבות. לא פחות אינטנסיבי הוא חשש מהם על האופן שבו אתה לומד אמן זה ניהול תחרות המטרה. המאמן מילה משמשת בתחום הספורט. בסביבה שלנו היא מזוהה עם המאמן, אבל הביטוי הולך הרבה מעבר לכך. לא כל מאמן יש המאמן מיומנויות, למרות שזה יהיה שימושי מאוד יש להשתמש בהם כדי להפיק את המרב-שווה (s) מאומנים שלו (s). Dezerega מוסיף כי ההנהלה או מנהל, כדי להפוך למאמן וניהול-צריך לרכוש מומחיות בתחומים האלה, כי מעבר הכישורים הטכניים והניהוליים שלו מאפשרים לו כמאמן עסקיים בהקשר של מנהיגות מעצבת בקבוצות האדם: הוא מערכות ההנהגה עוצב על ידי בני אדם, שלובים זה בזה מבחינה תרבותית והן מבחינה רגשית, רשתות רב מדוברת מורכבת של מילולית ולא מילולית, אשר מנסים להשיג את המטרות אישית וקולקטיבית. מנהל, מועמד מנהיג מתמיר דורש גם הבנה מעמיקה של מה זה אומר, כמו גם ללמוד להשפיע אידיאליזציה, המוטיבציה לייצר השראה, לקבל גירוי אינטלקטואלי, ולספק אישית שיקול (4 IOS הבעת '). משם, המנהל לפעול כמאמן, בהקשר של מנהיגות מעצבת, "לא רק להגדיל את כישוריהם לשונית גרידא או קוגניטיבית מושלמת בהכרח, אבל דורש מיומנויות היטב שליטה, רגשי הגוף כדי לספק לו את זה, ו-להגיע קבוצות של מצבים בודדים רמות אופטימליות, ביצועי קבוצת ארגונית, המובילה להשגת רמות גבוהות של שגשוג ואושר. לסיכום, זה נכון, כאשר הטענה כי מנהל או מנהל, כדי להפוך למאמן וניהול-צריך לרכוש מומחיות בתחומים האלה, כי מעבר הכישורים הטכניים והניהוליים שלו מאפשרים לו כמאמן עסקיים בהקשר של מנהיגות מעצבת בקבוצות האדם : זו היא בהנהגה של מערכות האדם מוגדר על ידי בני אדם, שלובים זה בזה מבחינה תרבותית והן מבחינה רגשית, רשתות רב מדוברת מורכבת של מילולית ולא מילולית, אשר מנסים להשיג את המטרות אישית וקולקטיבית. ויקיפדיה, מציין תפקיד האימון אסור לשכוח, כפי שהוא, את התפקיד של מאמן עסקי הוא בעלי עסקים המאמן כדי לשפר את העסק באמצעות הניסיון שלהם, , ידע התמיכה והעידוד. המאמן עוזר בעלים ומנהלים של חברות קטנות ובינוניות שיווק, מסחר, ניהול צוות, תהליכים, הכלכלי, הפיננסי ועוד. מהנדס תעשייתי, מנהל, עורך דין. (ITESM) תואר שני במינהל עסקים, שיווק להזכיר, משאבי אנוש, איכות ופריון, השכלה PhD פרופסור של בוגר חינוך פנים UC.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved