Archive for 29 במרץ 2014

הצטרף PE

אחד הצורה הנפוצה ביותר של בעלות עסקים קטנים ובינוניים הוא מפעל פרטי (PE). הראשון, ואולי הגורם המשמעותי ביותר בבחירת PE כצורה של הארגון היא חוסר משפטי שנקבעו מהון המניות המינימום. לכן, בשלב הראשון של מייסד לא צריך לחפש משקיעים או ללוות כסף מאף אחד. הצטרף LLC (חברות בערבון מוגבל) ולחתום PE דומים זה לזה מלכתחילה כי הוא – ישויות משפטיות. רישום של גופים משפטיים היא תוכנית דומה. לפיכך, רישום מתנהל על ידי רשם חירום במדינה במיקום חירום. כי PE רישום יש צורך להכין את המסמכים הבאים: התקנון (במקרה שלנו – החוק PE) PE פרוטוקול על הממסד, כרטיס רישום הושלמה כראוי – 3 עותקים; קבלה על תשלום האגרה. מדינה אחת. ראוי לציין כי מפעל פרטי לבין היזם – מושגים שונים ולא רק קול. הרשמה באמצעות הקמת חברות PE – כלומר, ישות משפטית. הצטרף לאיית (הפעילות העסקית של נושא), או רישום של FLP (יזם יחיד) אינה מעידה על הקמת החברה (ישות משפטית). מצד אחד מפשט את תהליך ההרשמה, מצד שני – יוצר מסוים מגבלות. SPD נדרש לקחת הצהרות כל שלושה חודשים (דיווח רבעוני) ו-PE (כמו גם גופים משפטיים אחרים) – בכל חודש. אבל SPD זה רק יכול לשכור 5 אנשים לעבוד.

תיירות ושיתוף פעולה במרקש

קיימות צורות רבות של נסיעה, הנפוץ ביותר מכוניות ההיסטורי, מלונאי או קשר עד מסעות הרפתקניים יותר תרמילאות, עובר דרך תיירות כפרית, מחנאות, ספורט מיני-טיולים או טיולים את monta­­na או את המדבר. בנוסף כל אפשרויות אלה, מרקש מציע דרך אחרת, יותר אנושית ותומכת, נסיעה: סולידריות או שיתוף פעולה לנסוע הפיתוח של מדינה מתפתחת הדורש שיתוף פעולה בינלאומי כדי להתמודד עם בעיות קשות שלו. טיולים שיתוף פעולה או טיולים פילנתרופי נועדו לעזור לאנשים להתגבר על קשיים רבים של הישרדות, לשפר את המצב היומיום שלהם. הכלכלה מרוקאי, פיתוח, תלוי ההכנסה תיירות (כ- 7.5 מיליון תיירים ב- 207) אשר, עם זאת, לא תמיד לחזור ניכר של תנאי המגורים של ביותר מוחלשות שיפור שהנוכחות (אלה / אס הכנסה לנפש שאת לא מגיעה לממוצע הלאומי 1,673 יורו בשנה). האו ם לקדם את שיתוף הפעולה של תיירות, בדגש על השפעה חיובית כי זה סוג של תיירות יש כל כך הרבה / הנוסע / a כמו בקהילות המארחות. החינוך הוא אחד האזורים החשובים ביותר של שיתוף פעולה בין אונסק ו מרוקו, שבו הדמויות הן שטרק: 44.4 האוכלוסייה מעל 15 שנים הם באנאלפביתיות, רק 60 אחוזים מכלל הילדים הזנת למשתלות, רק 11% מהאוכלוסייה מגיע להשכלה גבוהה (אוניברסיטת u אחרים). נתון כי המאמצים מינהלות הציבורית אינן מספיקות, יש עמותות ונדבנים פרטיים שהקדיש לסיוע נוער קבל בתי הספר הולם. רובם מציעים מלגות, לינה, קורסים חינם או סיוע כניסתם בסופו של דבר בשוק העבודה, כמו גם את מימון של חומרים חינוכיים, תחבורה או אפילו אוכל.

בנוסף לחינוך, חממות אחרים של היישום של סיוע של שותפים פרטיים, עמותות קיים שמטרתם היא השיפור של תנאי המגורים של הפגיע ביותר לנזקקים. ביסודו, ישנם שני המגזרים אשר מתרכז המאמצים של מוסדות אלה: בריאות, תשתית, אשר לעתים קרובות הדוק. באזור ' בריאות ', הדמויות הן גם מאוד משמעותי: שיעור תמותת גדל במהלך השנים האחרונות ל- 41, 25% של ילדים מתחת לגיל 5 לסבול בעיות תת-תזונה ועולה רק 1.4% מהתל ג על בריאות, כלומר של ההוצאה לבריאות הציבור השנתי של 81.6 יורו לאדם. מבחינת תשתיות, שזה מספיק להזכיר כי הגישה למים הוא 80%, אבל תנאי סניטציה רק 62%, אשר מצריך את בעיות רבות תברואה ובריאות. במובן זה, המון עמותות מוקדשות למימון, תכנון, לבצע מספר פרויקטים לשיפור בניה של התקנות לאיסוף והפצה של מים וכדי להבטיח תברואה נאותה, במיוחד באזורים כפריים. כמו כן, ישנם פרוייקטים אחרים של התו החברתי אשר פותחו בהדרגה בעזרת לא בפז מתנדבים ומבקרים מגיעים מחוץ למדינה. בין היתר, ישנן תוכניות כדי לסייע בפיתוח חקלאות ביולוגית, לקידום התיירות הכפרית, יצירת עבודות ציבוריות, בתי ספר ובתי יתומים, סיוע לאנשים עם מוגבלות, העלאת מודעות של האוכלוסייה בנושאים של בריאות, של שוויון, אחריות סביבתית וקידום של פעילויות של אוהב-pedagogica הכשרה של המורים, קידום של exchange חברתית ספורט, תקשורת קבועים בין תלמידים צעירים המקבילים מרוקאי לקיים דיאלוג בין תרבויות, ועוד. לפיכך, יש דרכים רבות בהם מבקרים מרוקו יכולים לשתף פעולה על פיתוח הארץ הן רמה כלכלי טהור כמו לתרום הידע שלהם, זמנם ואת האנרגיה שלהם.

יש עמותות וארגונים רבים לארח כל סוג של שיתוף פעולה על-ידי תיירים, אסירת תודה אורחים ומבקרים, עבור מי החוויה של שיתוף פעולה באופן פעיל בפיתוח ארץ המתעוררים ניתן ללא ספק מאוד מתגמל, הרווחים. ניסיון זה ייתן להם הזדמנות ללמוד ממקור ראשון על המדינה ועל מה לא מופיע במדריכי טיולים או מדיה. הם יוצרים גם יקר הרגש קשרים עם אנשים, משפחות, קהילות שלמות אפילו. אתם יכולים גם ליהנות אינטראקציה הדוקה בין את התרומה שלו קלט מעשיים בצד אחד ואת התוצאות המתקבלות על ידי אחר. המפגשים שלהם תהיה חיובית ביותר, לא רק ברמה של צרכים חברתיים, אלא גם תרבות למידה, החנות שלו. עבור השהייה שלכם במרקש, אנו ממליצים לך לינה אחד של פנטסטי את טיפוסי, שבו הם יקבלו כל סוגי מידע על האפשרויות בלתי מוגבלות של שיתוף פעולה הן עבור פנאי ותיירות. גם ניתן הנמל בבית או קרוב יותר לאזורים כפריים, שבו נופי מרהיב וציורי, שבו האוכלוסיה מקבלים אותם בזרועות פתוחות.

היתרונות של מסחר אלקטרוני

כיום ניתן לקרוא את המוטו של ביטוי זה כ 'מסחר אלקטרוני'. כמובן, סחר לא נעלמה רחבי העולם, כגון קטלוגים או אוטו Quelle, אבל הם כבר החלו ללחוץ בכבדות באינטרנט. אז מה בכל זאת המסחר באינטרנט? אם ניקח את הדוגמה הפשוטה ביותר, זה די קל להסביר. הסירה החברה שלו בונה אתר badsome (חנות מקוונת). כל האתר הזה הוא קטלוג של מוצרים, אשר ההתקדמות, להפוך את החברה. הקונה מחפש מפה, תמונות של מצרך בעל ערך, אם כל זה מתיישב, הועבר לאחר מכן בדף מיוחד של האיסור. גרסה של הלוח, ככל הנראה, במקום לשים את זה בחומרה החברה עם זאת, בהתחשב לפעמים בחירה. מספיק כדי לגרום לך לשלם מראש, לשלם חשבונות, מזומן על המסירה, כל זה הוא מוגבל יהיה תלוי בך. שיטה יכול להינתן על ידי הכינוי המכרז "אלקטרוניים", כי, בדיוק בחירה וחיפוש המוצר הנדרש אתה צודק ברשת. זה נוח מאוד ורכישת טכנולוגיה מעולה. רק לחיות והשני, תוכניות מסובכות יותר של הפעילות העסקית הנדרשת באינטרנט כי מאופיין באחד לחלוקה השם "E-commerce." סחר סחורות הגיע ממש קשה זמן רב. כן תהליך חישול אינו באתר, כדי לטפל בכל יום ותחזוקה משופרת. כל המוכר רעב להביא טובין לשימוש אישי לקונה פוטנציאלי, ללמוד את הבחירה לרכוש סחורות הרבה יותר נוח ומהיר. במהלך המאה שפקע לקרות בום אמיתי. בתקופה זו של קרוב יש סופרמרקטים ענקיים, חנויות עם מכירת עצמית באמצעות קטלוגים, מוצרי סחר מהטלפון ועוד. המכירה בפועל של הטובין בטלפון ברוקר של רעיון כזה, יצירת בלבד חנות מקוונת. לעניות דעתי שלדון אדלסון יכול לקבוע . עכשיו, למרבה הצער, בלתי נסבל לומר שהיה הראשון שהציע את הרעיון הזה, כמו הקמת עסק ברשת הגלובלית, כך שזה בטוח proveschat כי איזה רעיון נפלא שעלה בדעתי, פשוט ובריא עסקים לצרכנים (לקונים). אתה יכול לשאול בעיה כזו: "מה הם היתרונות של רכישת סחורות מכוסה על ידי חנויות מקוונות?" היתרון החשוב ביותר – כך כמו חנות פתוחה 24 נקבוביות היום, ללא הפרעות לארוחת ערב גאלה. שנית, מדובר במוצרים טהור, המוצגים בקטלוג מקוון יכול לרכוש כל אדם מעוניין, מהעיר כלשהו. אפשר גם להתמקח במדינה שנייה, וזה קורה בערך עבה למדי, כל כך טהור במדינה אחת טוב זה אולי נראה רגיל, יומיומי, המדינה השנייה בארצות אקזוטיות. שלישית – את הסחורה בחנות זו bezotlozhno יכול להציג zdorovuschee של האנשים הפשוטים. אותו באופן משמעותי, אם חנות שירותי האינטרנט אינה אוספת את רוב העבודה. אתה פשוט צריך לצרף את הסחורה, מה אתה אוסף למכור, וכן, במידת הצורך, לעשות עצה טיפש. ממעל ההוצאות בחנות זו הוא קטן בהרבה חנויות וחברות רגיל, שמוכרים מוצרים קרוב מאוחר יותר קטלוגים. רביעית, זה כאילו את התרומה הראשונית בחנות כזה יהיה גם זניח, במיוחד בהתחשב בעובדה עכשיו אתה יכול לקנות מן המוכן פלטפורמה torgovel מוגבל והורה הפיתוח של קומת המסחר מאפס עם מתכנתים.

איך לצייד את המשרד: התקנת חיבור לאינטרנט

בסיס טכני מינימלי לתפקוד המוסמכות של כל המבנים המשרד או העסק להישאר היום באינטרנט עבור ארגונים להתקין ולהגדיר את הציוד, הכולל התקנה של רשתות ההתקנה של SCS ATC, מידע על תשתיות תקשורת ושירותי תקשורת. שירותי תקשורת משולבים כעת, כמו גם ההתקנה והגדרת התצורה של הציוד הדרוש מסופק ויושמו על ידי מערכות אינטגרטור – חברת המתמחה ביישום טכנולוגיות חדשות כדי לשפר את היעילות של חברות מסחריות. מערכת "אינטגרטור האופק. קום "הוא את השירותים המתקדמים ביותר לתקשורת: התקנה של רשתות מרכזיות, עם SCS להבטיח המשכיות עסקית, חיוג ישיר, כמו גם דיגיטלי הבינלאומי, למרחקים ארוכים, מקומיים תוך שירות טלפוני אוטומטי. אנו לשאת מגוון רחב של שירותי התקנה PBX המשרד לספק גישה לאינטרנט עבור ארגונים, אשר יכלול תכנות, שדרוג מערכות טלפון, PBX, התקנה ותחזוקה של רשתות ושירותים מקומיים.

מגוון השירותים שאנו שירותים כלולים ההתקנה והגדרת התצורה של PBX: טלפונים הרב ערוצית ועל מערכת PBX, PBX, מכשירי פקס, ציוד צולבות להתחבר. מערכת "אינטגרטור האופק. Com "יש רישיון לספק חיבור של כל השירותים המוצעים וניסיון רב בתחום זה. "אופק. Com "בתור אינטגרטור המערכת מוסמך ומוכשר מייצרת טלפונים במשרדי" סוהר "עם ההתקנה דיגיטלי מודרני PBX (PBX או למשרד PBX) ולחבר אותם לרשת שלהם.

כאשר גובר קווי גישה באמצעות כבל סיבים אופטיים או נחושת זוג. באינטרנט עבור ארגונים כלולים גם היקף האופק ". קום ": הוא מסוגל לגשת לאינטרנט, כולל חיבור קבוע באמצעות קווי מושכר, וכן אירוח אתרים רישום תחום הלקוחות. החברה שלנו היא, תמיכה תחזוקה ושירות טלפון מערכות רשתות מקומיות של ארגונים. צוות התמיכה המקצועית ואת השירות ללקוח תמיד לסייע ללקוחות שלנו. הרמה הגבוהה של השירותים שאנו מספקים קישורים מספק מקומי רשתות של חברות ומשרדים PBX ללא בעיות הפרעה טכנית. מערכת "אינטגרטור האופק. קום "מספק הזדמנות ייחודית ליהנות" שירות חינם מכנים "שירות (" 800 "), אשר מאפשר את ספר הטלפונים מספר, הקוראת יהיה ללא תשלום עבור המתקשרים בטווח של השירותים שלנו (RF).

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved