Archive for 6 ביוני 2020

מניע חינוכי כלי רב עוצמה עבור שימור

בימים אלה העולם – פוסט ברמת תיכון – מוסדות חינוך שונים, הם דואגים לנצחיותה של סטודנטים באוניברסיטה. הרבה פעמים ישנם סטודנטים רבים אשר להירשם למוסדות חינוך זה משאיר את תהליך הלמידה לפני השנתיים. הסטטיסטיקה מראה כי כמעט 42% מהתלמידים הודה לא להשלים את תוכנית הלימודים שלהם ולנהל את. הלימודים. הם כמעט תמיד של גורמי את הנשירה של תלמידים. איך הפרופסורים לממן את לנצחיותה של סטודנטים באוניברסיטה? מה הם הגורמים הנחוצים להשגת שמירה תלמיד גדול יותר? מחקר 2000 שנערך באוניברסיטת שיקגו על ידי טינו ד ר גילה כי יש מספר גורמים הקשורים לתהליך ההוראה חיוניים לקידום שמירה; חלקם של אלה דה פקטו-res הם לדוגמה: למידה, את הציפיות ואת התמיכה של מורים. נוספו גורמים אלה את המוטיבציה. בערכאה הראשונה, אנו מסכימים עם ההצעה של ד ר טינו, התלמיד צריך להרגיש שאתה לומד מידע חדש או להרחיב את הידע שכבר יש לה על נושא המחקר.

המידע חייב להיות רלוונטי ההקשר שלה שגרה התלמיד. במילים אחרות, עליך להיות תמונה ברורה איך ליישם את הידע הזה. מצד שני, זה הכרחי ליצור ציפיות גבוהות על התלמיד, כמו הסופר של הסיפור ממשיך הקורא עם צמא להמשיך לקרוא. ראוי להבין כי הידיעה כי אתה מקבל גישה זה ההישג של המטרות שלהם ואת ההצלחה בעתיד. ציפיות אלו הם הבהרה בכלל פעמים באמצעות דוגמאות הנוכחי מאויר בקורס.

הגורם החשוב השלישי זה שילם סטודנט השמירה נתמך על ידי המורים שלהם. רוב סטודנטים, בעיקר בסמסטר הראשון של המחקר צריך עזרה, חברתי, רגשי ואקדמי בזה לציית השינויים המלווה את המעבר בין התיכון ליד האוניברסיטה. מורים יכולים לפתח אותם באמצעות למידה בתוכו היכולת של תלמידים של חיברות, ועבודת צוות. מוטיבציה היא הגורם החשוב ביותר להשגת שמירה גבוה יותר של התלמיד. זהו כלי רב עוצמה עבור שימור; זה מוגדר את היכולת לנוע לעבר המרדף אחר המטרות. אנדי-res, באמצעות דוגמה שלהם, טיפול אמפתי, שיעורים אינטראקטיביים ללא ספק יכול לקדם את העצמה סטודנטים שיגבירו את הרצון הפנימי שלך, aprerder.

שירות לקוחות חיוני המאפשר

לא להפסיק את מפתיעה אותי לעשות חברות רבות העובדים רשאי להציע תמריצים לשעבר לקוחות מעולה למשוך שוב, אך ללקוחותיו נציגי שירות יש היכולת להציע כמעט דבר כדי לשכנע לקוח לא מרוצה להישאר.? חסרת אונים, CSR אלה לעתים קרובות למעשה להתעלם בקשות הלקוחות והצהרות כוונתו, עידוד אפילו למצוא חברה אחרת! בכמה משפטים זה יהיה מאפשרת לנו לומר שוב ושוב, יותר מעצבן לקוחות חוזרים לעיתים קרובות. הוא נפגש לאחרונה עם מנכ של חברה של מזרנים אמר לי כי מעולם לא תלונות הלקוחות להגיע, מכיוון העובדים שלהם הוסמכו, במרחק סביר, מעניקים ללקוח מה הם ימשיכו אתה שמח. העובדים שלהם הם מאושרים יותר מכיוון שהם מאמינים כי החברה בוטח בהם החלטה קול. למרבה הצער, חברה זו הוא של אחד מתוך מיליון כיום. אם לאחרים בעקבותיו, יהיה צורך הרבה פחות עבור עובדים אלה כי הם קוראים הלקוחות לשעבר זה יהיה פחות לשעבר לקוחות רבים כדי להתחיל.

כאשר עבדתי במזון מהיר כנער, דבר אשר לקוח לא מרוצה תחלופת אפל חינם יש את רשותו של שמח היה מקום בו נפוץ. היום, עובדים של מזון מהיר, כמו אחרים בשירות ללקוח, מותר רק לכבד את השוברים ועוסק למי אינן מפתחות לפי משוב מחיישנים ברשומות שלהם. נראה כי החברות של היום, לא לאבד לקוחות נאמנים של החיים אשר מאפשר שלהם חיילים עומדים ללקוח שירות לזרוק אותם ופאי תפוחים. לאחרונה, הוא רץ, כמו החוויה עם חברתנו צלחת לוויין. לאחר יותר מארבע שנים בתור לקוח נאמן, משלם, יש נתקלנו בבעיה עם הקבלה שלנו. ביקשנו כי מישהו לבוא ולקחת את עליו, אמרו לנו שזה יהיה 100 דולר. זוהי שהאפשרות היחידה עבור שירות ללקוח רשאי להציע.

הודיעה לנו כי נוכל להביא ציוד חדש של המותג של לוויין בחינם ממתחרה של החברה, נאמר לנו כי קדימה, לשנות, מה עשינו. לאחר מכן נשנה, החברה הראשונה הנקראת לשאול מדוע שמאלה, ואמרתי לו בהיסטוריה שלנו. ההסכם של העובד כי "לאחר ארבע שנים, יש להגדיר חינם." מאוחר מדי. אנחנו כבר חתמו על חוזה חדש במשך שנתיים, לא יכולנו להיות מאושר עם מקליט החדש שלנו, חינם וידאו דיגיטלי. מצד שני, יש לנו לא תלונות לקוחות בלתי פתורות בעסק שלנו, שכן, פשוט, אנחנו עושים הכל לשמור על הלקוחות שלנו מאושרת מאז תחילת. כמובן, אנחנו עושים טעויות אנו אזל דברים, אך אנו תמיד לעשות את מה הצורך לעשות דברים ממש, כמו גם קצת משהו נוספת עבור הלקוח. גישתם מבוססת על פי לפני זמן רב, היחסים עם הלקוחות בהצלחה. (א. hese הם כמה טיפים כדי לשפר את הלקוח מחלקת שירות: 1.) בהתאם לאופי התלונה, עובדי שירות זרוע הלקוח עם האפשרות של המציע תמריצים ללקוחות לא מרוצה לעודד אותם כדי לא לצאת. לאפשר להם להציע לפחות חצי כי אנשים שקוראים הלקוחות הישן יכול להציע. לדוגמה, אם אתה בדרך כלל תשלום עבור שיחת שירות, אך עומדים בפני את האפשרות של איבוד לקוח במשך 10 שנים, אפשר כי נציג שירות ללקוח, כדי לספק את הזמן הפנוי הממוצע. לעשות (2.) אם נכון החברה שלך, קורא לך ללקוח שלך בו, יאפשר שלו לאנשי שירות ללקוח להכיר טעות, להתנצל, מציעים משהו כדי לפצות על זה? חודש חינם אחד של שירות, שובר הנחה על הסדר עתידי. יותר דבר הוא מחמירות כי אם מישהו אני מתנצל מבלי שהודה מעשים רעים (כלומר "מצטער אתה מרגיש ככה.")  "להרגיש כי אתה מעצבן למה.") הם אומרים, "מצטערים, טעינו. מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך? "מה קרה עם המוטו 'הנו שהלקוח תמיד צודק'?" קבצי script של שילוב (3.). לתת אנשים משירות רשימות לקוחות של דברים שלא אומרים הלקוחות מרוצים בחזרה לכפר שלו בלא יותר מאשר רובוטים. עם הטכנולוגיה של היום זיהוי קול, כיצד ניתן גם להשתמש מערכת תגובה אוטומטית. הרכבת שלך אנשים שירות ללקוח לפעול כבני אדם. לספק את סוג הכשרה סכסוכים שצריך להפעיל את הלקוחות לא מרוצה לתוך אנשים, לפחות, מאמינה כי החברה שלו איכפת הבעיות שלהם רוצה לעזור להם. (4.) הצעת תמריצים לאנשים של שירות הלקוח ולשמר לקוחות לא מרוצה. לדוגמה, הקלטת שיחות, פעם בחודש מעניקים פרס ללקוח נציג של שירות שעושה את העבודה הטובה ביותר סבב הלקוחות כועס שמח. (5.) לא ' המתן עד הלקוח מתעקש לדבר עם מנהל. אם הרשות של הלקוח נציג שירות להציע פתרון אינו מספיק כדי לשמר לקוחות, צריך POE עבור נציג בקשה לזמן להתייעץ עם מפקח ואולי אף לשים אותם בדיון. בריידי אן היא עורך עצמאי וניסיון סופר עם יותר מ 20 שנים בכתיבה, תוך כדי עבודה עבור דאו ג'ונס החלטותיך, לעתים קרובות שפורסמו על-ידי בוול סטריט ג'ורנל. אותה והיא בעלה בריידי Homebrew שמוכרת את הייצור של בירה ויין לבית ציוד ואספקה.

עוברים ניתוח מעקף קיבה לפני ההריון עלול למנוע ילדים הסובלים Obesid

נשים הסובלים מהשמנת יתר עוברים הפחתת משקל בהליך מעקף קיבה אולי לא רק לשפר את בריאותם ועל איכות חייהם, אבל זה הם אקטין את הסתברות ילדיהם הסובלים מהשמנת יתר. מחקר שפורסם בדצמבר 2006 בכתב העת Pedriatrics, מצביע כי נשים שמנות ניתוח קיבה לעקוף לפני ההיריון, למנוע כי ילדיהם לפתח השמנת יתר. לבירורים בנושא יש לפנות ל מיכאל רצון שמבין יותר ממני. במחקר זה נמצא כי אצל נשים, הסיכון כי ילדיהם היו שמנים הצטמצם 52 אחוז ואף אחד לא היו תינוקות עם משקל לידה נמוך. זה חשוב מאחר במעקף קיבה נושאת את הסיכון של גורם של תזונה נמוכה. ניתוח, הידוע גם בשם, משמש כדי לעזור לאנשים שמנים בצורה חולנית לרזות. למרות הניתוח הזה יש וריאציות שונות, לשמיכה תהליך בסיסי ההידוק חלק ארוך של הקיבה, המעי להצטרף שוב החלק התחתון הנותרים. מאז הקיבה מפחית את הקיבולת שלו, חולים הם מסוגל לאכול מזון והם יותר מדי מרוצה הרבה יותר מהר.

חשוב להזכיר גם, כי יש צורך לחכות לפחות 18 חודשים לאחר ניתוח מעקף קיבה בהריון, שכן במהלך החודשים הראשונים לאחר הניתוח, החולה מאבד כמויות גדולות של משקל זה יכול להזיק לתינוק. אחרי 18 חודשים של ירידה במשקל פתח ירד, החולה יוכל לנסות להיכנס להריון. זכור, כל מטופל הוא שונה וייחודי, לבדוק עם הרופא שלך, יקבע אילו ניתוח בריאטרי היא הבחירה הטובה ביותר, הרצון לקבוע מתי הוא הזמן המושלם להתחיל למצוא הריון. . ברכות, הקטור Sobre ברנל מחבר: הקטור ברנאל הוא מנתח מומחה מחזיק ניתוח ו- obesidadProfesor מטבולית בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ'יוואווה במקסיקו צ'יוואווה.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved