Archive for 26 בנובמבר 2019

לימוד הפעולה הראשונה לשם שינוי בחיינו: אחריות

מי זה אותנטי, ההנחה היא אחריות על מה זה והוא חופשי להיות מה הוא מוכר. Jean Paul סארטר. הצלחה תמיד מגיע עם אחריות. בתוך כל אחד מהאזורים שלנו. לא אחריות על חיים שנבחר על-ידי בחירה, מובילה חיים בחוץ. זה קל להיכשל, אנחנו אפילו לא רק שזה קל, אבל שימושי כאשר ניתן כפי נסיבה, לא דרמה. שהכשלון פותח את הדלת להצלחה גדולה יותר, מגלה יכולת לימוד עמוק יותר, מאפשר לנו להרחיב אותנו לקראת שיפור בכל ההיבטים שלנו. הבעיה היא לא התמוטטות מה הרגשנו פאזי בנוי, האכזבה מגיעה כאשר אנו לוקחים מקלט תירוצים להנציח מצב זה בו יש ברירה הקורבנות להפוך.

אם אנחנו מחפשים הצלחה היא שארב כי אנחנו לגמרי, מלא אחראי לכל מה שקורה לנו, לעשות. כל שלנו פעולות והשפעה. לא מקבל ולא לשאת אחריות אישית כלפי החיים שלנו, נשאר בחוץ כל פתרון צריך לקחת אחריות, פעולה. אולי, בחוץ, גשם או להפוך עם הזמן, כי אינו שבע רצון אותך. אבל מצטער על זה, אני יכול להבטיח לך שזה לא יעשה כדי לשפר ולאחר כן קבל יהרוס היום שלך, אלא אם אתה מחליט לקחת אחריות בעצמך, לפעול, משתנים לפי הצורך כדי להמשיך כמתוכנן ביום ההוא למרות תנאי מזג האוויר. זכור כי אתה יכול רק להיות רע מזג אוויר "אם כך מאמין זה. הכל תלוי בך. אתה מחליט אם אתה רוצה לשנות את החיים שלך ב מלא ומוצלח! לבחור את הדרך שלך, מרוכז, נחוש בדעתו להשיג, ליהנות, דין וחשבון.

חוק המשיכה – להיות זהיר או להיות מפחידים?

היכן טמון ההבדל בין להיות זהיר ולא להיות מפחידים? כי זה רק מתחיל להפריע חוק המשיכה, נראה לך שהם נרדפים, כי עקב הממצאים הראשונים זה היה, אקו כי ברצונו להימנע, כי להיות זהיר הוא חושב על זה razonará, זה כתוצאה מכך, יותר מאשר להימנע ממנה, תמשכו אותו. כלומר זה רק מתחיל ללמוד את העניין הזה אומר: מחשבות שליליות אני למשוך השלכות שליליות, לכן שם אין הבדל בין להיות זהיר, להיות מפחידים. אולם זה לא כל כך, למרות שבמבט ראשון נראה אותו. ההבדל הוא רגש אחד שנותן במצבים אלה. לחשוש מפני אנחנו לא חושבת רק על. רכיב זה או נסיבות, אבל זה שאנחנו נמצאים ללוותו ב רגש שלילי. הבעיה של משיכת השלכות שליליות, זה לא כל כך הרבה ההד של חשיבה במיוחד אותם, אלא זו השפעה שלילית זה עם זה או להליך. לכן כשאדם הוא להיות זהיר, כמו למשל בעת נהיגה במכונית, ועוד אחד מסתכל על שני הצדדים של הפינה לפני חציית הכביש, בוודאי יש הרבה פחות סביר להניח התרסקות, כי אם תעשה את זה בלי להסתכל, מקוממת. לעומת זאת אשר מנהלת ללא הרף בפחד לבוא לקרוס, ובהרצאותיו הזמן שהתרסק. כמה יאמרו גם: אם תיאוריה אחת היא העת להתרסק, ואפילו מחשבות כאשר לא היה זהיר, הייתי איכשהו כך שאדם שמנהל מקוממת, וללא מתן תשומת לב מתאים, יכולים לבוא מתנגשים? על ידי שאלה זו הייתי אומרת שכן. אם אתה נוהג בפזיזות, מאת החיובית, בואו מהרגע שבו אותו אדם התנגשו. למה?, כי על ידי רוב מתקדמת זו במחקר של החוק המשיכה, כאל אדם, אף אחד, אבל. אף אחד-. בהחלט, אחד, הוא פטור אי פעם חשב זה מלווה עם קצת רגש שלילי. בעוד רוב המקרים, זה שלילי רגש חוזר כמו בומרנג באותה קטגוריה שיצר אותו. לדוגמה, אם אתה חושב על להכות, זה המצב, אם אתה חושב כי גנבת, שכן בסוף עושה ככה עם רוב המחשבות עם מטען רגשי שלילי גבוה. אבל ישנם מקרים אחרים, לפני רגשות שליליים שיש אחד עם כל הד בפרט, זה יקרה כי פעולה שלילית זו תחזיר אחד על פני אחר המצב שונה, אף-על-פי בקשר לזה. אני מתגעגע כי אחד נפצע, מעולם לא היו לי מחשבות שליליות. מסיבה זו, שזה כבר לא להיות זהיר, כי יש שם אחד נפל. השומר חוק המשיכה ייתן לך הסטירה כמו החזרה של רגש שלילי זה שזרק את היקום בנקודה מסוימת. ואני מן ההנחה כי אלה השלכות שליליות לבוא, לא כל כך הרבה מחשבות שליליות שלנו לעצמנו, אלא מתוך הפעולות המזיקות שיש לנו כלפי נוקיר שלנו. כלומר, אם אחד מבקר מישהו, זה באותה הביקורת אתה יכול לחזור אחד, כמו ביקורת על אדם אחר חוץ מאתנו או בכל דרך אחרת, שם שבו יש לנו את השומר (איפה להיות זהיר). מסקנה או ההודעה שהשארתי לכם, אני אומר: אין מחשבות מלווה רגשות שליליים, אבל ולא צריך ניכשל להיות זהיר, המלווה את התראה עם מנטליות חיובי. אם לנתח את המאמר הזה תראה כי המכנה המשותף המצוי בו היו רגשות שליליים. . ואלה קל יותר להימנע. בלי עם זאת, הרוב המכריע של האנשים, מה הם רוצים, זה מה שקשה להשיג, הוא צריך רגשות חיוביים, כדי להשיג את מטרותיהם עם חוק המשיכה. עבורם, המאמר הבא שלי להתמודד עם רגשות חיוביים. אם אתה רוצה לדעת יותר על חוק המשיכה וגישה ספריה עם הטוב ביותר מחברת ספרים ומאמרים העוסקים חוק המשיכה, פיזיקה קוונטית יכולים להיכנס ללא תשלום על ידי במקום אחר אם אתה רוצה לראות את קטעי וידאו הבאים שנעשו על ידי המחבר, אנא לחץ על הקישורים שמלווים כל כותר: וידאו מס 1:ley של משיכה – כן זה עובד!

אימון כלבים

הכלב הכשרה הכלב המתאים הדרכה טיפים אינה קשה. לוקח רק סבלנות, מסירות, וטקטיקות כמה פשוט זה אני אלמד אותך במהירות. 1 °) כדי להימנע מבלבל את הכלב שלך וכי ניתן ללמוד לזהות הזמנות בקלות; אדם אחד צריך להיות אחראי לאימון. אם יש יותר מדי אנשים מנסה לאמן את הכלב באותו זמן, זה יכול לעצור את התקדמות הלמידה שלהם. 2.) עליך להשתמש תמיד חיזוקים חיוביים באימון.אם הכלב עושה משהו טוב, זה צריך לתגמל התנהגות זו, אז אתה יודע מה שעשית היה נכון. אם הכלב לא יכול להבין או אחר ההוראות שלך, לעולם לא לוחצים אותו. כלבים הם לא חכם כמו בני אדם, אנחנו עושים טעויות. מה אתה חייב להבין.

זה שהם לא בקלות יבינו את הפקודות מחלקה יחידה, עליך חזרה לאלף כלב בהצלחה. לא לכעוס הכלב שלך מאז שאתה יכול לפתח פחד כי מעכבת את האימונים ועל נכונותם לעבור הכשרה. At כל הזמן שאת צריכה לעודד אותו. 3 °) מלמדת את הדברים אחד בכל פעם. זה מלמד אותך צו אחר. אם אתה לא יכול לספוג את זה, זה להישאר באותו המקום עד שתביני. נתחיל ביסודות ב אימון כלבים.

4 °) ביצוע הזמנות, צריך להיות בקול עליז, כך הכלב הוא ישמח בצע את הפקודות שקיבלת. הכלבים מגיבים הכי טוב צליל נמוך של קול. אם אתה צועק שיכול להיות שדווקא לך פאניקה.. זה מאוד חשוב בהכשרת הכלב. 5 th) אימון צריך להיעשות במקומות שונים. אם תשאיר את זה במקום מסוים כמו הבית שלך לא תוכל להתאים את הסביבה עם אנשים חדשים. לקחת אותו ריבוע או פארק יעזור לך אינטראקציה עם אנשים וכלבים אחרים. אימון כלבים יכול להיות לפעמים קשה, אבל שווה את זה. בסוף אתה תראה את התועלת כאשר התאמן. אולי אתה לא יודע שהוא יכול אפילו להציל את החיים שלך יום אחד, ישלם הכל אתה enseñastes. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אודות אימון כלבים והכל קשור לחנך כלב José Arca רפואי וטרינרי פראנה אנטרה ריוס ארגנטינה מנהלת.

החשיבות של משרדי תרגום

מראש של העולם הגלובלי פותחת שווקים חדשים, חברות רואה הזדמנויות חדשות רבות כדי להרחיב את העסק שלהם, אבל זה בדרך כלל מרמז על האימוץ של שפות אחרות לתקשר שלך מוצרים ושירותים. מהי האפשרות הטובה ביותר כדי להשיג את התרגום הנכון? לשכור את שירותיו המקצועיים של תרגום הסוכנות היא הבחירה הנכונה. משרדי תרגום באנשים מקומיים של מדינת המוצא יש לתרגם, מומחים מקצועיים שהוכשרו לתרגם מסמכים לתוך השפה מוקצה בצורה כזאת, כי הם מכבדים את הטפסים ואת ניבים של השפה של התרבות היעד. ההבדלים בין לשכור את שירותיו של משרד תרגום ושימוש של מתרגמים אוטומטי ידועים לשמצה: המתרגם האוטומטי היא תוכנה אשר מציע את ההמרה פשוטה של טקסט משפה אחת לאחרת על מילון מורכבים פחות או יותר. באפשרותך ליצור טקסטים לא ברורים, עם הגדרות ומשפטים סותרות כדי ליצור תרגום מאיכות ירודה, התוצאות ישפיע באופן שלילי על שלך עסקים. מצד שני, עבודה הוזמן, משרד תרגום יבוצע על ידי מתרגם יליד ומנוסה, מגיע עם הערבות של ודיוק התרגום, לכבד הניבים של התרבות היעד, על המשמעות המקורית והיושרה של הטקסט. עובדים סוכנות מרמז גם על הערבות של קבלת מוצר סופי איכותי, נבדקו על ידי מומחים, ללא שגיאות כתיב או סגנון הדקדוק, או עם אובדן משמעות או ההקשר של כל חומר ביחס למידע במסמך המקורי. תרגום סוכנות אפשר לנהל משא ומתן על תנאי משלוח ואת איכות התוצאות, מה שאומר פחות דאגה, מהימנות יותר עבור מי רוכש את השירות והעברת נכונה מה ברצונך לקיים תקשורת. סוגי התרגום של סוגים שונים של תרגום מתרגמים סוכנויות הציע: תרגומים ללא התמחות: תרגום של ספר הדרכה, התפריט של המסעדה, או את התרגום של קטלוג מסחרי, תרגומים טכניים: תרגום ממסמך פנימי של חברת מחשבים תוכנה או ספר הדרכה תעשיתית, תרגומים משפטיים: טיוטת חוזה של החברה, את תקנון של חברה, תביעה לפני בית הדין, תרגומים של החברה הסביבה: חשבונות השנתי, יתרות של המצב, מסחרי מסמכים תרגומים רפואיים: טקסטים עבור תעשיית התרופות, כנסים רפואיים והתעשייה של בית החולים, הספרותי תרגום והגהה: תרגום של רומן או פשוט את התיקון טקסט בפרסום, תרגומים של החברה הסביבה: חשבונות השנתי, יתרות של המצב, מסחרי מסמכים תרגומים רפואיים: טקסטים עבור תעשיית התרופות, כנסים רפואיים והתעשייה של בית החולים, הספרותי תרגום והגהה: תרגום רומן או פשוט את התיקון של טקסט פרסומת,u0085.

עסק גדול של בייסבול

א. בזה כדור הארץ שבו אנו חיים הם לידי ביטוי תמיד דברים כל כך איומים, טיפוסי של תרבות שבו ישלוט בהם תחומי עניין רבים לפי אופן הטיפול של הרגשות, חששות קיומי ריק, ומכאן, כי לא אמור להפתיע אותנו כי הוא מסוגל להתבטא, כפי ela ספורט המקרה, שבו עסק מדהים דן, כמו במקרה של בייסבולשם כפפות, כדורים, עטלפים, א., מיומנויות של שחקנים אשר מכיר אותו כדי לנהל, לספק מיליוני דולרים, יורו מאשר עסקים רבים אחרים. איפה זה ספורט מפעיל מספר פעילויות מסחריות. ספורט באילו שחקנים כדי להרוויח יותר מכל האחרים המקצוע המשפטי, כמהנדס, מורה, כלכלן, מנהל, עיתונאי, הרופא, שם כמה מי לגמול מיליוני דולרים או יורו עבור השאלת השירותים שלהם בשדה המשחק לערב סחר של לרצות אלה המזדהים עם זה פעילות ספורטיבית. כל זה על בסיס מיומנות שלהם.

א. מאז, כדי להעריך את ההיקף, אשר מייצג עסקים בייסבול, יש צורך להתעמק ארצות הברית בו היא פועלת גדול שיווק הוא אתה משחק, שבו שילם שכר וטובה ינו. כי יש הרבה כסף מושקע. כמובן, יש אותו בכמות פחותה ביפן, מקסיקו ומדינות אחרות בים הקריבי. אבל העסק הרלוונטיים ביותר ובייצוג של כלי שירות, זה לוח ארצות הברית ב- sua ליגות גדול ושיוכי. בייסבול הוא שיחק בחלקים הבאים של אסיה mundo:africa, אוסטרליה, הקריביים, במרכז אמריקה, אירופה, המזרח התיכון, צפון אמריקה, דרום אמריקה, אוקיאניה במחקר מעניין בנושא זה, חיימה סרוואנטס פרז אומר, כי הפעילות הכללית של הליגות הגדולות של בייסבול (MLB) בצע באותו המסלול, אשר רב-לאומי החברה (MNC). בייסבול מקצועי, כפוף בינלאומית מייג'ור ליג בייסבול (MLB) חובב בייסבול, נשלטת על ידי הפדרציות הבינלאומי של בייסבול (IBAF) האגודה הלאומית של ליגה לה מתחילתה מאוד, ביקשו לעשות כסף עם עזרה אנשים רבים, כגון ויליאם Hulbert, הארי רייט, אלברט מתוצרת Spalding, וכו '.

שבר מן והייזום לבעלי (עסקים) שחקנים, תמיד היה מאבק בין שני צדדים, אולם הם חייבים להבין כי הם הדדית. גברים אלה בהחלט חשב בייסבול עסקים אחד ולא תחביב. הליגה האמריקאית הגיע גם עם אסטרטגיה לעשיית עסקים, מונע על ידי ביירון בנקרופט באן ג'ונסון, אשר עבד ליגות קטין, להתקשר מעגל הליגה המערבי ולאחר מכן ביצעת הליגה האמריקאית, שהתחייב כנגד המונופול של הליגה הלאומית. ג'ונסון המוצעים כשרונות תעסוקה, שכר גבוה יותר, אווירה משפחתית בפארקים בייסבול והביא הרווחה עבור שני הצדדים; את קנאי, הנגן. ההצלחה של זה, עשה מהליגה הלאומית לנהל משא ומתן על הסכם ב-1902, עם הליגה האמריקאית, שהפך הבסיס של ה-MLB. צמחה העסקים של בייסבול בארה ב, הרווחים הגיעו סכומי עתק. לנו, אמר סרוואנטס, הסביר כבר מה אתה רוצה לומר גלובליזציה ומכיל בבייסבול שתי התופעות הבסיסיים: 1. denationalization של השוק של צרכנים של בייסבול, כי זה כבר לא אומה אם לא של עולמית חברות (MNCs). 2. בשוק העבודה בבייסבול גם הופך גלובלי. מייג'ור ליג בייסבול, כי הארגון הפך לתופעה בינלאומית, גלובליזציה, יותר חברה Multinacional (MNC). השחקנים על פי יותר מ- 20 מדינות נקבצו להתחרות ב- 30 נבחרות, בין המפורסמים ביותר הם ניו יורק יאנקיז, בוסטון רד סוקס כדי דודג'רס מלאכים, אשר ידועים על פי ארובה זימבבואה; למעשה, המפורסם ביותר הוא יאנקיז. העונה LMB נמשכת מהיום האחרון של מרץ עד אוקטובר, ויש כאן משחקים 162, להפעיל את הספורטאים משובחים יותר. ביולי, לשחק כוכבים סופר הקנאים משחק ה אולסטאר מ סביב ההצבעה העולם כדי לבחור מי משלב לצוותים אלה. באוקטובר מגיעים מנשה, תחילה עם לקבוצתך ולאחר מכן יותר גדול זה ספורט בעולם הסדרה העולם בין האלופים של הלאומית האמריקאי. מייג'ור ליג בייסבול, עובד בפיתוח של ספורט זה בעולם, בנוסף לתרום כסף לארגונים או הטרגדיות כמו חורבן מגדלי התאומים, בעיות של ערים גדולות; הם גם עוזרים הנוער. מייג'ור ליג בייסבול גלובליזציה עדיין כמו מסוימות בקבוצות המשחקות כבר מחוץ לארה ב: טורונטו בלו ג'ייז, עד 2004, בירידי מונטריאול בקנדה גם, e l בולטימור אוריולס אשר שיחק ב קובה. הרוקי, סן דייגו פאדרס, שיחקו ב מונטריי, מקסיקו יאנקיז יפן, בירידי בפוארטו ריקו, משחקים של הכוכבים של ארה ב נגד הכוכבים של יפן, וכו '. בייסבול ממשיך לגדול, כך מדינות בו הן פעולתנו כדורגלנים כמו ברזיל, ארגנטינה, גרמניה, איטליה, הולנד, דנמרק, שכבר מופעל. השחקנים של הרפובליקה הדומיניקנית, פוארטו ריקו, ונצואלה, מקסיקו, ממשיכים לעלות. מוסיף סרוואנטס, כדי להיחשב התפקיד לעסקים המייצרים האגודה הבינלאומית הפדרציות בייסבול, הן שולטות בייסבול חובב, משרדיה ממוקמים ב לוזאן, שווייץ, 113 הפדרציות הלאומיות, יש להם 40 מהם נמצאים באירופה. ההערכה היא כי על 40 מיליון שחקנים להשתתף הבייסבול מאורגנות סביב העולם. הם אלה אשר לארגן את אינטרקונטיננטל גביע, גביע העולם האולימפי באליפות. ה MLB יש תפקיד מוביל לעזור לגדול ספורט באירופה, ולשים אותו יש תוכניות במדינות רבות, כולל אנגליה, גרמניה, איטליה, הולנד, צ'כוסלובקיה, יוון, ועוד. גם אחרי אסטרטגיות שיווק מסורתי, מכוון לצרכנים עם הכנסה פנויה, מדוע הוא יחיד פיתחו מדינות. בייסבול הוצג המשחקים האולימפיים בשנת 1992, במדינות כמו ארצות הברית, קובה, יפן, אוסטרליה, דרום אפריקה, הולנד, איטליה, יש התחרו. א. מוסיף לנו סרוואנטס בכתיבתו, l בייסבול בנוסף להיותו לפרוט של ארה ב עכשיו עסקיים משולבים גדולים. ברחבי העולם הוא הוא שיחק, מיוצרים שירותים. במוסקבה יש 900 חנויות ספורט שש חברות גדולות העוסקים בתחום זה. בייסבול לא רק הצלחה הליגות הגדולות, אך ברחבי העולם, נלקח כעסק. MLB יצר מקורות העבודה כגון מנהלים, שחקנים, שלהם בפיתוח ומכירה של מנהלים, umpires, לשדרני, עיתונאים צופי, ספקים של מדים, קוצים, ציוד בייסבול, מזכרות, צעצועים. תקשורת, עובדי תחזוקה, ניקוי, שוטרים, אנשי כל רמות, שיווק מומחים, פרסים, מי לפתח אותם, רופאים, מעסים, מעבדות נגד סמים בספורט, נשאים של מכוניות, אוטובוסים, מסעדות עם אוכל, מלונות חניה, גננים, aviators, פסיכולוגים, בידור, חיות מחמד, פוראס, מהנדסים, פארקים, אדריכלים, מכניקה, ציירים, מבשלי, מדפסות של ספרים, וכו '. נחתם הסכם בין MLB את השיוך של שחקנים (MLBPA) הסכם זה הוא רמקול עבור משחק בייסבול פנטזיה חדש (העבודה 17 בפברואר) אילו סימני סוג חדש של עסקים בהם דרך האינטרנט מאוורר יכול לשחק את התפקיד של מנהל כללי של ה-MLB, לעשות קבוצה משלך עם 14 כוכבים ועם מגבלה של 50 מיליון דולר לתקציב, הקנאים להתחרות על פרס בסך 100,000$. מעניינת מאוד בעת הצבעה, צוותי MLB שואבים את הרווחים שלהם על פי שלושה מקורות בסיסיים: 1. כרטיסים בקופת האצטדיון ב 2. מכירות של מוצרים מורשה 3. מכירה של שידור טלוויזיה, היום רווח גדול יותר, רדיו, אינטרנט זכויות מאמר, חוקי מאוד אשר אומר סרוואנטס, מאשר MLB, יצרה גם מוצרים עבור האוהדים (הצרכנים). העולם הפך להיות שוק הקניות שבו רעיונות ומוצרים זמינים בכל מקום. אומות שונות עוברים המרה במקום פשוט, בשוק רק עבור מוצרים של הליגות הגדולות. למכור את הסחורה שלך מורשה בתוך ומחוץ משתמש, מעניק הזכויות לחברות מקומיים וזרים לשימוש סמלים של הקבוצות של MLB, תצלומים בייסבול, או אלקטרונית, מדים, קטעי וידאו, קוצים מועילה בייסבול, מזכרות, צעצועים, אוכל, בירה, וכו וכו. בארה ב זה אומר מכירת המשחק כדי לטינים כפול 30 מיליון. האיחוד של MLBP ו- MLB (רמקול) השחקנים, שנוסדה חוזה בשנת 1987 לנהל את העסק. בשנת 1998, MLBP חתמו על הסכמים עם הפדרציות צוותים, מועדונים, חברות, מחסנים במדינות 109, למכירה סחורות מורשה עבור ה MLB. מכירות בהשוק של המוצרים המורשים מוקרנים לגדול 200% בחמש השנים הקרובות תחת זה אסטרטגיית שיווק גלובלית חדשה. שידור המשחקים של MLB במדינות זרות יהיה להגדיל את ההסתברות כי האוהדים במדינות אלה לקנות את הסחורה MLB. מהנדס תעשייה, עורך דין. EGADE (ITESM) UC לתואר שני m.b.a. אזכור בשווקים, משאבי אנוש; איכות ו פרודוקטיביות. דוקטור לחינוך באזור החינוך פרופסור וחוקר לתואר שני של UC פונה. יועץ – deproimca DEPROIMCA של יועץ עסקי, com Exatec

היתרונות של להיות במשבר

בחודשים האחרונים המשבר הכלכלי הוא המשפיעים באופן משמעותי על חיי החברה הספרדית. לרגל משבר זה הם אנשים יותר ויותר לאבד את מקום עבודתם, לבלות להגדלת האבטלה רשימות. לפי המומחים לאורך ההיסטוריה, כל משבר יש למצוא את הצד החיובי. שני אנשים מקצועיים כגון ארגונים מחוזק. עקב חוסר בטחון של משימת שנתקל יותר ויותר אנשים נוספים רוצים למצוא יציבות בעבודה שלכם ולקבל איכות חיים טובה יותר. באנדלוסיה למשל יש כפול 120 מספר האנשים המחפשים כל הכיכר מגיעים הרשמי.

יש אנשים רבים שלא עקב לפיטורי מסיבית המתרחשים בחברה פרטית יהיה רשימות האבטלה. כאשר האדם הוא מובטל יש לחפש עבודה, רבים הם מי מחליט לארגן מחדש. יש לעבור שלבים של ליהנות מהחיים, לעשות דברים לא יכל לעשות לפני יותר ויותר מי מתחיל למצוא עבודה טובה, באופן מיידי או בעתיד. אך במוקדם או במאוחר כל לעבור דרך השלב של הכנת מאומנים טוב יותר. יש מי להרחיב את הידע, מי לבחור את ההתמחות.

היום הרב-תכליתיות מוערך יותר אך מתמחים שדה או שדה מאפשרת להבדיל אותנו משאר המועמדים. הדרכה זו מושגת באמצעות תוכניות לתואר שני, הלמידה של שפות חדשות. הדרך הטובה ביותר היא לביצוע קורסי הכשרה. לפי מאפייני שדה מקצועי בו ברצונך להשפיע צריך לחפש קורסים היא כבר שפה, להכשרה, בוגר, וכו '. כל זה מציע כי כפי שהיה אחרים בזמנים של משבר בהיסטוריה של ספרד, האנשים לנצל נסיבות אלו הרכבת, לרכוש מיומנויות חדשות שישמש בעתיד. לכל אלו שרוצים טופס, להרחיב את הידע שלהם כדי לעמוד בדרישות לשדה נדרש הצוות המקצועי.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved