Archive for 29 באוגוסט 2013

7 דרכים להמרת התעבורה כסף

אם יש לך אתר אינטרנט, יכולים להפיק תועלת גם אם יש לך קבוצה קטנה של המבקרים, פשוט בזבוז תעבורה. המפתח הוא כדי לנצל את היתרונות של כל אחד המבקרים וודא שיש לך אסטרטגיה כספיות במקום. כאשר תקבל את זה, אתה יכול לעשות על-ידי כל אתר אינטרנט הוא רווחי במאמץ קטן. הנה 7 דרכים בהם תוכל להפיק תועלת התעבורה: 1. מכירת מוצר \/ שירות ראשון ניתן למכור מוצר או שירות למבקרים שלך.

זוהי הדרך הטובה ביותר לעשות כסף עם מוצר משלך. בדרך כלל עובד הרבה יותר טוב למכור ספר אלקטרוני (e-ספר) או תוכנה – שבו באפשרותך להוריד באופן מיידי ללא בעיות וללא עלויות המשלוח. 2. רשימה של Opt-in הוא חיוני להתייחס לכל מבקר באתר האינטרנט שלך להיות מנוי של רשימת הדיוור שלך. הנכס החשוב ביותר המוכר באינטרנט הוא רשימת מנויים. פעולה זו מגדירה אם אתה עומד לקבל הרבה בעסק מקוון.

עם רשימת מנויים, ישנם רבים דרכים שבאפשרותך לקבל אף יותר בעתיד. באפשרותך לקבל לשמור על הלקוחות שלך עושה לרכוש את המוצרים שלך שוב ושוב. 3. שיווק ויראלי לספק מוצר חינם או בונוס באתר שלך לצורך הורדה על-ידי משתמשים. באופן כללי, זה יהיה ספר אלקטרוני שבו אנשים יכולים לקרוא וללמוד מידע שימושי. בונוס זה, תוכל להקצות את זכויות ההפצה וקוראי instas לתת למישהו אחר. בדרך זו, באפשרותך להגדיל את התנועה שלך, הפרסום ומיתוג מבלי לבזבז אגורה. 4. \"שלם-לכל-לחץ\" במקרה זה, הם משלמים כאשר המשתמשים לוחצים על המודעות על האתר שלך. קיימות תוכניות פרסום רבים המעניקים אחוזי הרווחים על לחץ, כגון Google Adsense, Chitika, Yahoo Publisher רשת Kontera. כאשר אנשים לחץ על הפרסומות באתר שלך, מיד להרוויח כסף. אם האתר שלך מקבל תעבורה מדי יום טוב, תוכניות אלה יכול לתת לך בדיקות אדיר עם סכומי כסף עצומים. במקרה שלנו אנו עושים מספיק כסף כדי לשלם לנו עבור אתר האינטרנט שלנו. 5. הצעת מקום פרסום אתרי נישה ביים בתעבורת להציע \"השכרה\" או חלק משטח באתר האינטרנט בפני מפרסמים (לקרוא לך פרסום). לדוגמה, ייתכן תשלמו 300$ דולר לחודש בקצב של פרסום של אתר האינטרנט שלך אם הם מקבל יותר מ- 2000 מבקרים ליום. בנוסף, ניתן גם ליצור הכנסות באמצעות פרסום פריטים מוקפצים מפלט. כך, לא אתר האינטרנט שלך עם יותר מדי פרסומות לך saturas ולהימנע פינוק חוויית המבקר (לא exageres עם הפופ למעלה ופרסום לא שטח). 6 תוכניות שותפים אם אין לך משלך מוצרי למכור, ניתן למכור מוצרים של אנשים אחרים ולקבל עמלה עבור כל מכירה. עם תוכניות שותפים, יש מקור בלתי מוגבל של מוצרים למכור, אין צורך לעבור שום בעיה לאחר השלמת מכירות. 7 שלם-לכל-עופרת במקום להרוויח כסף באמצעות לחץ, אתה זוכה בכסף אך אם המבקרים להירשם לרשימת התפוצה של אחרים. לחלופין יש הרבה חברות גדולות כמו קוקה קולה צריך סקרים כדי להפוך, בהתייחס המבקרים שלך כדי להשלים סקרים, באפשרותך לקבל הטבות טוב של אתר האינטרנט שלך. למד עוד אודות נושא זה על הבלוג שלי. סופר, מקור המאמר המקורי

להרוויח כסף באינטרנט היא תחביב או עסק?

רבים ירדו כדי להרוויח כסף באינטרנט במקרה. זה כבר לפחות במקרה שלי ועוד רבים אחרים. אני כבר שהוא חוקר דברים באינטרנט מאז שהופיע, אפילו, בגלל העבודה שלי, לפני היו בהישג ידו של כל אחד. תמיד חשבתי לעשות כסף באינטרנט היה הונאה. כאשר ניתחתי דברים כבר טובים יותר, יכולתי לראות כי זה לא נכון תמיד; רבים מהלקוחות שאצלם עבדתי הייתה חזקה הכנסה באינטרנט, אם הם יכול להפוך את זה בגדול, הוא לא ראה כל סיבה לעשות מה איש עסקים קטן היתה שווה, בפרופורציה שלה.

לאורך זמן, סוחרים קטנים רבים הפכו מכירות רשתות גדולות הרבה יותר מאשר חברות רבות וללא עובדים וספקים, רק בתור שותפים. אמנם ישנן סיבות רבות לכך, יש אחד המופיעות לאחר כל: מפנה תמיד את הפעילות כמו העסק שלי. וזה, מנקודת מבט שלי, כאן איפה ההבדל. אתה יכול לומר כי יש אנו חייבים לשקול ידע, מימון, מזל או הכמות של תפילות, אבל חזרה המכנה המשותף: עבור כולם, להרוויח כסף באינטרנט היא העסק שלך. רבים יש גם אמר אותו ישירות: התחלתי להרוויח כסף באינטרנט כאשר אני נחשב הוא עסק לא תחביב. ראיתי חלק שאומרים לנצח כסף באינטרנט צריך להיות תחביב אז יכול להיות הצלחה, אבל עד שאתה לא מחשיב עסק, להרוויח בקושי יותר מבילוי. תחביבים כיף אתה יכול לצלם אותם בקלילות; בתי עסק לא.

אם אתה צופה רק לראות מה קורה, גם אתה מרוויח כסף בכל פעם קורה משהו. כאשר משתמש פותח חנות, לעשות זאת על-ידי תחביב; אתה רוצה לעשות כסף. הוא עושה כל דבר שהוא בידיים שלהם כדי למשוך לקוחות, עלויות ולהגביר את המכירות. הוא עובד קשה יותר, גם בסופי שבוע ובחגים. לאורך זמן, אם הדברים הולכים טוב, יכול לשכור אנשים ולהפחית את שיעור, אבל אתה חייב לשלם את המחיר. מדוע להרוויח כסף באינטרנט אינו יכול להיות זהה? כי המציאות היא כי זה אותו דבר. לשלם פחות, קרבות לא באמצעות רווחים, אבל צריך להיות פחות חשוב לעשות הכל כאילו היה עסק מסורתי. בעוד אתה לא מחשיב זאת, אל תצפו להרוויח הרבה כסף. לפחות לא בטווח הקצר. לבקר את הקישור כדי לראות, מתחיל עסק עם חלק מהם. רוחליו רודריגז

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved