Archive for 25 באוקטובר 2015

משאבי אנוש

בעולם הגלובלית בה אנו חיים היא חשיבות חיונית, תוצאות המחלקות של תקשורת, שיווק, משאבי אנוש לעבוד בשותפות, מחפש תמיד לחדש, למשוך משאבים חדשים וכלים לייעל את השילוב בין העובדים. מחלקות אלה לעבוד מספר מצבים לקדם את החברה המספקים שירותים, כמו גם פעולות אשר מתמקדות מוטיבציה, רווחה, פרודוקטיביות משופרת, פרסים, איכות חיים, בין מצבים אחרים המפיקים תוצאות טובות עבור החברה. מחלקת משאבי אנוש אחראי ביחסים הבינאישיים, סוציאליזציה של הקבוצה גורם תקשורת פנימית לזרום כך החברה לבלוט בין האחרים. ומכאן החשיבות של העבודה המחלקה עם שיווק אימוץ אמצעים עוד יותר אינטראקציה קבוצתית, כמו לדוגמה: ידיעונים, ציורי קיר, פרסים, אתגרים, וכן מחלקת השיווק יש חזון טוב יותר, אסטרטגיה לגבי סיפוק צורכי הלקוח, אשר משקף הטבה משמעותית בסוף השירות של לקוח חיצוני. יותר ויותר חברות הן מינוף צומת מחלקות אלו בתור מדד הצמיחה וחיזוק הקשר הפנימי. דבר זה גורם דרך מחלקות שיווק, משאבי אנוש אינם פועלים מדי ועל כן שותפויות לטובת קשר טוב עובדים, הפקת רווחים, גידולים ממאירים משמעותיים אשר משקף על תנאים פרוצה במקום העבודה. התוצאה היא תמיד חיובי! 

דרום אפריקה

דרום אפריקה עם הפארק הלאומי קרוגר, פארק פיל אדו, הערים קייפטאון או דרבן, גן יפה לנתב עבור אירופאים רבים יעד פופולרי מאוד בקרב ספארי אפריקה, מספר המבקרים לגדול לשנה. הוא מציע עולם “the – country” אחד הפארקים הלאומיים הגדולים של נופים ההר כמו דראקנסברג או Cedarberge החופים כף התקווה הטובה או האוקיינוס ההודי עד מלונות ראשונה, בתי הקזינו, מסלולי גולף יקבים. בשנת 1652 הקימה חברת הודו המזרחית ההולנדית הצבה אספקה לספינות שלהם תחת של יאן ואן Rieebeck. בשלב זה קייפטאון ממוקמת היום, לכן על-ידי דרום אפריקאים מתייחס גם לעתים קרובות כמתואר מטרופולין (”Mother city”). בעוד דרום אפריקה היתה מושבה הולנדית בהתחלה, יהיה בינתיים היה לחוץ על ידי הצרפתים, כבש על ידי האנגלים.

לאחר קבלת העצמאות מ בריטניה לאחר מלחמת העולם השנייה, היה הכוח של אשר רכשה לבן, שמרני המפלגה הלאומית, למשטר האפרטהייד מעוגן היטב בחיי אדם. לאחר הבחירות חינם הראשון בשנת 1994, ממנה בקע נלסון מנדלה כנשיא, מערכת זו בוטלה. דרום אפריקה משתרעת בין 22 ל 34 מעלות של latitude דרום ב סובטרופי. הטמפרטורות לעתים קרובות נמוכה לעומת אזורי עם מיקום רוחב דומה. בחוף המערבי של דרום אפריקה, האוקיינוס Benguela קר הנוכחי מבטיח טמפרטורות מתונות. באזורים בגובה אחראי (גם בקיץ כמעט מעל 30 מעלות) (טירה יוהנסבורג הוא 1753 מ' מעל פני הים) עבור טמפרטורה נמוכה יחסית.

מרכיבי הצלחה

שלום לפני שלושה שבועות, חשבתי על מחשבה אחת על ההבדלים בין אנשים, מדוע מישהו הופך להיות הנשיא של ראש אדם של המפעל, ראש אחד של ההפקה, וחלק משרת פשוט, מישהו אלוף מישהו הגדולות, מישהו שר הביטחון, מישהו איש עסקים עם מיליון משרות, אחד שומר, אחד השוער, אבל כמה חסרי בית אשר אוספת בקבוקים כדי לקנות לחם, למה? חשבתי על זה, מה הסיבה להבדל זה בגלל בתחילת בלידה היה כל 2 מטר 2 ידיים וראש אחד. הכל בגלל נסיבות חיצוניות? כמעט איש לא יכול כל כך הרבה תלוי בגורמים חיצוניים. הגורל? לא, אני לא מאמין בגורל. הורים בגן הילדים בבית הספר המכון, היכן העקרונות החיוניים מוטלות, אבל כמובן, אבל לא להיות אדם בתוך עצמו לטפח את העקרונות הללו של החיים ואת התכונות שהוא רוצה ולא ללכת עם הזרם. ניסיתי לסכם את כל המחשבות שלי וזה מה יש לי: 1.Postanovka המטרות, היעדים שלו או שלה בחיים הוא אם אתה רוצה להיות נשיא או איש עסקים או מנהל או כל אחד אחר להגדיר מה אתה רוצה להשיג בחיים שלך. 2.Sostavte לתכנן איך תוכל ללכת אל המטרה שלהם, למתוח קו בין המצב הנוכחי שלך להגשים את תכליתו על קו זה לתת לעצמך את המשימה שיש לבצע, להגדיר את עצמך מועדים מטרות ביניים. 3.Pristupayte ל משימות, עליך להיות בעל רצון עז להשיג את המטרות שלך, אתה צריך ללכת אליהם עם עקשנות של בולדוג לרדוף אחרי חתול, ולא לאט ובשקט. זה יהיה קשה ואתם יורדים 1000 ידיים, לא להשמיט אותם, אתה חושב 1000 פעמים כי אתה לא מקבל יותר טוב ולנסות לעשות משהו אחר, לא זורקים את המאבק, לא תוכל להתאים את הזמן שהוקצה, זה לא משנה, מנסה להדביק ולעבוד אפילו קשה יותר קרב ורק אם השאיפות שלך במאבק שלך יתוגמלו באופן מלא.

זכרו, מאשים נסיבות חיצוניות ועל העולם הסובב אותך הצרות שלהם רק ללכת מאחריות, אבל כדי להשיג משהו בחיים, אחריות על כל מה שקורה לך אתה חייב לקחת על עצמנו לזכור את כל זה תלוי בך ולא מאף אחד יותר. האמן בעצמך ואתה תצליח. אם אתה אוהב את המאמר, אתה יכול לקרוא מאמרים אחרים שלי על ידי הורדת אותם כאן בהצלחה. Ermolaev אנדרו מנהל פרויקט להרוויח כסף באינטרנט

חיפוש עבודה או תוכנית עסקית?

מאז המהפכה התעשייתית במאה מאמצע המאה ה־18 עובדים ברחבי העולם פחד אובדן עבודה כתוצאה הפיתוחים הטכנולוגיים. בזמן, המכונות הביא פרודוקטיביות גבוהה יותר עבור תעשיית, אך נהרס משימות ידניות רבות. מקצועות אחרים, עם זאת, נועדו לתמוך מערכת הפקה מודרנית יותר. תהליך זה חזר במשך מאות שנים, בכל פעם טכנולוגיה מוחלף על-ידי אחר. עכשיו, השאלה היא המהירות בה חידושים טכנולוגיים \"להרוס\" עבודות גדול יותר הופעתה של משרות חדשות.              על פי מגזין הטכנולוגיה סקירה, מסצ'וסטס המכון לטכנולוגיה (MIT) בארצות הברית, המוצר אמריקאי גדלה בחמש השנים האחרונות, אך כמות משרות אבדו הגיעו מעל שישה מיליון.  ייתכן גורמים כגון מיקור חוץ של עבודה מהמדינה השפיעו על מספרים אלה, אך האנליסט מאמינים אחראי ביותר על-ידי נתק בין צמיחה כלכלית, דור התעסוקה כבר האוטומציה. חתן פרס נובל לכלכלה ב- 2010, פרופסור פיטר יהלום, לא מאמין חידושים טכנולוגיים להביא להקטנת התעסוקה קבוע, אך מספקת גידול הריכוז של הכנסה כתוצאה מכך.

אפשרות לחפש תעסוקה כבר יזמות. כלומר, לתפוס את ההזדמנויות להתעורר עם הפיתוחים הטכנולוגיים ולהיות היזם. תכנית עסקית, לכן, יכול להיות החלופה הטובה ביותר משימת נשמרים על-ידי האוטומציה. צ'אווס ריקרדו קובץ                

כיצד לנהל מזהות את המשכורת

למרות המצב הכלכלי הנוכחי מקסיקו, היא די שונה ארה ב או שיש באירופה, יש עדיין אנשים רבים להגיע או לעשות עם הקשיים בסוף החודש, מה משותף נוסף, מעט מאוד אנשים היכולת לחסוך קצת כסף בעת קבלת השכר שלך. הסיבות יכולה להשתנות, אך כולם מכוסים תחת שלוש קבוצות: אלה שיש להם הוצאות החורגות ההכנסות שלהם, מי יש אפס או נמוכה ההכנסות ויש מי maladministration את הכספים האישי שלך, אשר נוטה להיות המקרה הנפוץ ביותר. זו הסיבה מדוע אנחנו הולכים לתת חמש נקודות מפתח כדי להתאים את מימון אישי, אינטליגנטית ניהול השכר שלהם, ולבסוף מקבל לשמור. 1) להתאים את ההוצאות. מה רמת ההכנסה שלנו, זהו הצעד הראשון עלינו לקחת אם אנו באמת רוצה להשיג חיסכון בצריכת שיהיה חופש כלכלי.

אז אנו ניצור תחילה כל העלויות שיש לנו חודשיים עם הכמויות אשר אנו להקדיש לכל. ברוב המקרים עלויות מקושרים באורח החיים שאתה מנסה לשמור. המציאות היא כי אם עלויות אלה אינם שבידך שלנו רמת הכנסה, סגנון זה החיים הופך בר. לכן, באופן כללי, פעמים רבות היא לא לבטל או להפחית עלויות, אך לשנות את סגנון החיים, כדי להכיל אחרים צנועים יותר בהתאם ההכנסות. להפוך את רשימת ולהעריך כל הוצאות עם השכל הישר. חשוב מכן אם זה הכרחי כדי לצאת לארוחת ערב כל השבוע, בעל שני כלי רכב בבית, טלוויזיות שלוש, טלוויזיה בתשלום על ידי כבל, או לגור בבית גדול, לדוגמה. עם פחות גם יכול להיות שמח. אשאיר את מסלול: לא יכולים להרשות לעצמנו “si, כי הוא לא merece”.

עוד יש זמן לעשות את זה אם אתה עושה דברים כראוי כפי אסביר שוב מאוחר יותר. 2 º) חינם מן החוב. לאחר כ עלויות, זהו זמן כדי להגיע עם חובות. היה פעם סקרן לגבי עניין להיות לשלם את ההלוואה או כרטיס האשראי? אשר הוציא לקנות טלוויזיה פלזמה או זה כלי רכב שחנו ליד הדלת של הבית?  תרגיל זה. אתה עשוי לגלות כי אם שמירת כסף זה יותר עניין שבגינו, אולי אני יכול לקנות אותו במזומן. 3 Rd) תשלום לעצמך. זאת. כל חודש, הכנסה סה כ מושגת, שילם לעצמך 10% של מה שאתה מזין שהוקצה לקרן השמורה למקרי. כמות הקרן חייב להיות לפחות שווה למה יהיה צורך לחיות 6 חודשים מבלי ליצור כל הכנסה.  זה ישמש עבור כל האירוע שעולה: המחלה עצמה או חבר משפחה, אובדן עבודה, כל אסון, … בתקווה לעולם לא צריך לבצע שימוש!, אך צריך להיות שם. 4 Th) מאמין המימון הפיננסי. אם כבר יש קרן חירום שלך, עשויים להיחשב בטוח, או לפחות נהנה אבטחה מסוימים לפני כל צפויות. עכשיו, זה 10% הוקצה קרן חירום כדי destine אותו ליצור את הרקע הכלכלי שלך. לצבור הון כדי להכפיל אותו להשקיע כדי ליצור רווח. אין צורך להמתין לצבור הון רב. הוא מספיק כדי להתחיל עם רקע פיננסי שווה לנו 1,000. כאשר מספר זה, בצע את זה קרן הוקצו 10% מההכנסות. אל תחמיצו את המשמעת. 5 Th) לגדול הכסף שלך. כאשר יש את ארה ב- 1,000 הראשון את הרקע הכלכלי שלך, תוכל לדעת כי זה הזמן להתחיל להכפיל את אותם. מזל טוב!. אתה על המסלול הנכון לקראת חופש כלכלי. התחל עם עסקים קטנים. עם תרגול וידע עשוי להיות הגדלת שלו הון והשקעות לחייב הון גדול להתמודד. היזהר, למד אודות בכלכלה ועסקים ולנתח ההזדמנויות תיווצר. בבלוג ניתן לפתח, למד אלה ומושגים אחרים של מימון אישי, כמו גם גישה למידע טריים של הכלכלה הנוכחי במקסיקו. הקפד לבקר בבלוג זה כדי להפוך את הצלחה על הכביש חופש כלכלי.

סקירת מדיה

בשבוע שעבר הוצג לבסוף לבית המחוקקים הצעת תקציב התאמות לשנת 2009. הרשויות באופן רשמי מודה כי המצב הפיננסי והכלכלי באזור הידרדר. התקציב של הרבעון הראשון מלא הגירעון pyatimilliardnym. כדי למשוך כספים נוספים בתקציב של ממשלת Krai החליט להציב 3 מיליארד דולר לפקדונות בבנקים. אבל אנליסטים ספק את האפקטיביות של אמצעי זה. משרד האוצר הגיש טיוטה התאמה קצה האסיפה המחוקקת של תקציב 2009 ואת תוכנית 2010-2011, העיתון "טיעונים ועובדות על נהר יניסיי". קרסנויארסק טריטוריה היא ברצינות חסר הכנסות הצדדים ההוצאה תקציב.

שנפגעו בצורה הקשה ביותר תהיה על סלילת כבישים (פי חמישה ירידה מימון), חקלאות ותרבות. כאשר שר האוצר מיכאל קרסנויארסק טריטוריה Kotyukov, ישנם ארבעה מפתח סדרי עדיפויות לקחת בחשבון כאשר אופטימיזציה של עלויות: שכר, תשלומים חברתי, מתן סובסידיות ומענקים עבור עיריות שונות תמיכה כספית ליישום ניהול המשבר באמצעים, אשר נלקחות באזור. העדיפות האחרונה היא סוגיית הבנייה ההון. מימון מלא יש לספק מתקנים נקבעו מבוא בשנת 2009. הממשלה אזור קרסנויארסק מעריכים כי הצבת קרנות בפיקדונות בבנקים, נוסף על המדינה למשוך יותר מ 320 מיליון רובל, אומר "קומרסנט-קרסנויארסק". 8 משרד האוצר במאי שנערכו מבחר של קרסנויארסק טריטוריה הטענות של מוסדות אשראי לחוזה ההפקדה בבנק. האזור הוא מוכן להכיל עד 3 מיליארד רובל ב -13% בשנה.

הכסף אמור לשמש על ידי הבנקים עבור הלוואות לעסקים קצה. אבל אנליסטים ספק כי צעדים אלה יש השפעה משמעותית על פיתוח הכלכלה האזורית, מאז פיקדונות ממוקמות בתוך זמן קצר מאוד. שיעור גבוה של בניית דיור שרדו רק באזורים כפריים, להודיע "מחוז עסקים – קרסנויארסק". Krasnoyarskstata פי ברבעון הראשון של 2009 ב קרסנויארסק, הוזמן ב 24 בתי מגורים בשטח כולל של 49 אלף מטרים רבועים. מ 'זה כמעט פי 2 פחות מאשר בתקופה המקבילה של 2008 באופן כללי, קרסנויארסק טריטוריה במשך שלושת החודשים הראשונים של 2009 הופקד עם 494 בתים עם שטח כולל של 107,000 מטרים רבועים. מ 'זה שבשנה שעברה דורגה שלישית פחות מאשר ברבעון הראשון. כולל באזורים כפריים הופקד עם 305 מבני מגורים בשטח כולל של 31 אלף מטרים רבועים. מ ', 12 % יותר מאשר ברבעון הראשון של 2008, האיגודים המקצועיים דרשו הרשויות המחוזיות להסיר קבלנים מהקמת אזור האנגארה התחתון, אמר Newslab.ru. עכשיו רוב הקבלנים של סלילת כבישים מורכבות באזור במצב טרום השביתה, קשורה לחוסר נפח של עבודות בנייה עבור השנה הנוכחית. לדברי האיגודים בשנה שעברה באתרי הסלילה היו קרנות משמעותי מפותח. האיגודים דורשים כי אלה קבלנים הופסקה חוזים עם ההכרזה על המסחר על כמות יוצאת דופן של עבודה. השקת תחנת חדש 500 kV "יניסיי" באזור המועצות קרסנויארסק מתוכננת לשנת 2012, דוחות KNews.ru. לדברי מנכ"ל JSC "FGC UES" – כוח Trunk רשתות לסיביר סמואל סילברמן, המשנה החדש יספק גדל חשמל לצרכים של המרכז האזורי חלקית להקל על 500 המשנה kV "קרסנויארסק", אשר מספקת חשמל מרכזי באתר של הכוח קרסנויארסק. ב קרסנויארסק, קיים המשנה של kV 500, שם autotransformer כבר לא יכול לקחת לתיקונים עקב עומס קבוע. כדי לעשות את השיקום של תחנת "קרסנויארסק" אפשרי רק לאחר הכניסה המשנה "יניסיי" עם שנאי אוטומטי אחד לפחות. נינה Bondarev היומן המקוון Sibkrizis.Ru

מס וחשבונאות

הכרה של הוצאות מוכרות חשבונאית אם התנאים הבאים: קצב הזרימה על פי מנהגי המסחר, החוזה הספציפי, את הדרישה של החקיקה והתקנות מעשים, סכום של צריכת ניתן לקבוע, קיימת האמונה כי בעקבות מבצע מסוים יקטין את היתרונות הכלכליים של החברה. כאשר, בגין כל ההוצאות שנעשו על ידי החברה, לא לרוץ לפחות אחד התנאים הללו, הארגון חשבונאות מוכר לקבל. הוצאות הפחת מוכר בהתבסס על הערך של פיחות, אשר מבוסס על העלות הנכסים פחת, חיים שימושיים ושיטות שאומצו על ידי הפיחות. עלויות יש להכיר בעצמאות החשבונאי של כוונות להשיג הכנסות, או הכנסות אחרות ושונות ואת הצורה של זרימה (טבעי, כספי ועוד). עלויות יש להכיר בתקופה בה הם התרחשו, ללא קשר של זמן התשלום בפועל כסף או צורות אחרות של פעילות גופנית (זמני כניסה של עובדות מסוימות של פעילות כלכלית). אם החברה אימצה, מורשה, סדר ההכרה בהכנסה ממכירת שירותים, מוצרים וסחורות הם לא כמו העברת פקודות, החזקה ושימוש של הטובין, אשר שוחרר שירות ביצעת את המוצרים העבודה נמסר, ולאחר קבלת כספים וצורות אחרות של התשלום, הוצאות מוכרות לאחר תשלום החוב. הוצאות מוכרות בחשבון רווח והפסד: על חשבון הקשר בין ההוצאות לבין ההכנסות (הכנסות ההתאמה והוצאות), כאשר חובה לא הנובעים ההכרה הנכסים הקשורים, על ידי חלוקה שלהם, אשר היתה מוצדקת בין תקופות דיווח, עם מיזוג ההוצאה ההכנסות על פני תקופות חשבונאות מספר וכאשר M / A הוצאות והכנסות לא ניתן להגדיר את מערכת היחסים מוגדרים או דרך עקיפה, ולא משנה כמה הם נלקחים על מנת לחשב את בסיס המס, ההוצאות יוכרו בתקופה, כאשר הוא הופך להיות כשל להשיג הטבות כלכליות מסוימות (הכנסות) ונכסים האספקה. המשך יבוא …..

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved